Evil Nun 1.7.4 Apk Full Mod for Android

Evil Nun hakkında özet

ad Kötü Rahibe
Yayımcı
En son sürüm 1.7.4
Platformlar Android 4.1
paket com.keplerians.evilnun
İndirme: Orijinal Evil Nun APK

Sevgili dostlar, size Evil Nun APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Arcade Android oyunudur ve 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Evil Nun MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.3, toplam 380.115 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Herhangi bir gürültüyü duyabilen korkunç bir kötü rahibe tarafından çevrelenmiş bir okulda gizem ve hayatta kalmak için merhaba deyin (dikkatli olun!). Kötü rahibe bir büyükanne ve bir hayalet, bir zombi vebasının kurbanı veya herhangi bir ölü ruh arasında bir karışım gibi görünüyor. Korku ve ölüm senin peşinde, kötü rahibe seni bulursa seni öldürecek ve macera kaçışı bitmiş olacak. Her yerde sakla !! Okulun içinde veya dışında… çiftlik veya park alanı iyi saklanma yerleri olabilir!

Önemli

Bendy silahları, sakız tabancası veya patlayıcı bir bebek gibi bulmacaları tamamlamak için faydalıdır. Ölü rahibe seni öldürmek istiyor, bu yüzden bulmacaları çöz, ölümden kaç ve ruhunu kurtar!

Yalnız hissetme ? Bu macera kaçış ve hayatta kalma oyunda değil. Korkunç büyükanne rahibe dışında bir de komşu var… Çamaşır odası bir gizemi gizliyor: neden çocuklar var? Yaşıyorlar mı yoksa ölüler mi? Bu korkunç okuldan ayrılamayacakları açık. Ama onları kurtar ve kahraman ol! Büyükanne tarafından kilitlenmiş diğer çocukları nasıl kurtarabilirim? Bu korku oyununda görünecek gizli bulmacalara dikkat edin, saklanın ve koşun, hayatta kalmak için anahtar bu!

Bugün Cadılar Bayramı günü değil, ama hiç bir zombi vebasını veya Cadılar Bayramı’nın diğer yaratıklarını yendiyseniz, ölü rahibeye merhaba deyin ve bu macera kaçış korku oyununda bize yeteneklerinizi gösterin.

En son sürümü indirin

Evil Nun’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna soktuğunuzda endişelenmenize gerek yok. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.7.4 sürümündeki yenilikler

Reklam ağı kitaplıkları güncellendi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir