Evertech Sandbox 0.66.746 Apk +Data for Android Full

Evertech Sandbox Mod bir Simülasyon Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 146,949 kişi oy kullandı.

genel bakış

Evertech Sandbox, temel bloklardan karmaşık mekanizmalar oluşturabileceğiniz yeni bir oyundur. Envanterinizde motor, iticiler, tekerlekler, boya aracı, bağlantı aracı, farklı bloklar gibi birçok öğe var. Onları alın ve hareket eden bir şey yaratın. Araçlar, asansörler, trenler, robotlar inşa edebilirsiniz. Çalışmanızı kaydedebilir ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Önemli

Evertech Sandbox’ı indirin ve çılgın bir şey yaratın. Bu oyunda ne yaratacağınızı görmek için sabırsızlanıyoruz. Ve sürekli yeni öğeler ve özellikler ekliyoruz.

Bu oyun gelişimin alfa aşamasındadır. Bu, çok fazla hataya sahip olduğu anlamına gelir, ancak aynı zamanda sık sık güncellendiği ve fikrinizin oyunun gelişme şeklini etkileyebileceği anlamına gelir.

İndirme: Evertech Sandbox Mod APK

Evertech Sandbox’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Evertech Sandbox OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.evertechsandbox” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

  1. önceki güncellemedeki siyah çizgiyi düzelttiğimi hatırlıyor musunuz? şimdi yataklardaki ok ile hatayı düzelttim…
  2. ve bir şey daha… Şimdi herhangi bir ürün satın aldıysanız, tüm ücretsiz öğelerin kilidi açılmış olarak reklamları izlemeden yeniden başlatılacaksınız.

Evertech Sandbox APK hakkında özet

ad Evertech Korumalı Alanı
Yayımcı Vitaly Sumin
En son sürüm 0.66.746
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

PewDiePie’s Tuber Simulator 1.79.0 – Simulate the life of YouTube users +mod Download

PewDiePie’s Tuber Simulator v1.79.0 + Mod – YouTuber life simulator game for Android Normal version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.