Evertale 1.0.54 Apk Full Mod for Android

Evertale hakkında özet

ad Evertale
Yayımcı
En son sürüm 1.0.54
Platformlar Android 4.4
paket com.zigzagame.evertale
İndirme: Orijinal Evertale APK

Sevgili dostlar, size Evertale APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir rol yapma Android oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

ôyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Evertale MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 246.379 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Yakalamak, savaşmak ve eğitmek için gizemli canavarlarla dolu nefes kesici bir fantezi dünyasına dalın. Bu geniş açık dünya RPG’sinde genişleyen manzaraları, hareketli şehirleri ve efsanevi zindanları keşfedin!

Olası bir kahraman grubuna katılın ve Erden dünyasını ölümcül Pandemonium’dan kurtarın. Süper şarjlı canavar savaşlarında savaşmak için 180’den fazla yaratık ve savaşçı topla, eğit ve geliştir!

Kendinizi ilgi çekici tek oyunculu çevrimdışı hikayeye bırakın veya takımınızı oluşturun ve çevrimiçi küresel oyunculara karşı yeteneklerinizi test edin. Hızlı tempolu PvP liglerinde savaşın ve takımınızı bir sonraki seviyeye taşımak için sınırlı sayıda donanımın, güçlendiricilerin ve daha fazlasının kilidini açmak için diğer oyuncularla loncalar oluşturun!

Önemli

 • Etkileyici bir hikaye odaklı macerada 180’den fazla canavar ve kahramanı yakala, eğit ve geliştir!
 • Erden’in 6 farklı bölgesinde seyahat ederken, her biri toplanacak benzersiz canavarlara sahip arkadaşlarınız ve düşmanlarınızla karşılaşın.
 • Savaşçılarınızı güçlendirmek ve rakiplerinize üstünlük kazandırmak için efsanevi silahları, aksesuarları ve ekipmanları keşfedin.
 • Yüzlerce benzersiz yetenek kombinasyonundan, rakiplerinizi sıra tabanlı 4v4 dövüşüyle ​​uğraştırmak için bir strateji oluşturun!
 • Gerçek zamanlı PvP liglerinde rekabet etmek ve benzersiz oyuncular bulmak için diğer oyuncularla ortak loncalar oluşturmak için çevrimiçi ol.
 • Koleksiyonunuza eklemek için özel kilitlenebilir öğeler ve sınırlı karakterler sunan haftalık çevrimiçi etkinliklere katılın

En son sürümü indirin

Evertale’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.0.54 sürümündeki yenilikler

 1. Hikaye Sohbet Kullanıcı Arayüzü Güncellemesi
 2. Hikaye Sohbeti Performans İyileştirme
 3. Ana Menü Kullanıcı Arayüzü Güncellemesi
 4. Klasik Soul Summon Güncellemesi
 5. Karakter Savaşı ve Profil Formu Seçin
 6. Otomatik Sırasında Paralı Çağırılabilir
 7. Mana’yı Max’in Üstünde Kurtarma Özelliği
 8. Çevrimiçi Öykü Performans İyileştirme
 9. Çeşitli YK iyileştirmeleri
 10. Çeşitli Performans İyileştirmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir