Evertale 1.0.52 Apk +Full Mod for Android

Evertale hakkında özet

ad Evertale APK
Yayımcı ZigZaGame Inc.
En son sürüm 1.0.52
Platformlar Android 4.4
paket com.zigzagame.evertale
İndirme: Orijinal Evertale APK

Evertale Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 224.147 kişi oy kullandı.

Yakalamak, savaşmak ve eğitmek için gizemli canavarlarla dolu nefes kesici bir fantezi dünyasına dalın. Bu geniş açık dünya RPG’sinde genişleyen manzaraları, hareketli şehirleri ve efsanevi zindanları keşfedin!

Olası bir kahraman grubuna katılın ve Erden dünyasını ölümcül Pandemonium’dan kurtarın. Süper şarjlı canavar savaşlarında savaşmak için 180’den fazla yaratık ve savaşçı topla, eğit ve geliştir!

Kendinizi ilgi çekici tek oyunculu çevrimdışı hikayeye bırakın veya takımınızı oluşturun ve çevrimiçi küresel oyunculara karşı yeteneklerinizi test edin. Hızlı tempolu PvP liglerinde savaşın ve takımınızı bir sonraki seviyeye taşımak için sınırlı sayıda donanımın, güçlendiricilerin ve daha fazlasının kilidini açmak için diğer oyuncularla loncalar oluşturun!

Önemli

 • Etkileyici bir hikaye odaklı macerada 180’den fazla canavar ve kahramanı yakala, eğit ve geliştir!
 • Erden’in 6 farklı bölgesinde seyahat ederken, her biri kendi benzersiz canavarlarına sahip olan arkadaşlarınızla ve düşmanlarla karşılaşın.
 • Savaşçılarınızı güçlendirmek ve rakiplerinize üstünlük kazandırmak için efsanevi silahları, aksesuarları ve ekipmanları keşfedin.
 • Sıra tabanlı 4v4 muharebesinde rakiplerinizi harap etmek için yüzlerce benzersiz yetenek kombinasyonundan bir strateji oluşturun!
 • Gerçek zamanlı PvP liglerinde rekabet etmek ve benzersiz oyuncular bulmak için diğer oyuncularla işbirlikçi loncalar oluşturmak için çevrimiçi ol.
 • Koleksiyonunuza eklemek için özel kilitlenebilir öğeler ve sınırlı karakterler sunan haftalık çevrimiçi etkinliklere katılın

Evertale’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Ne var ne yok

 1. PVP ve Colosseum kararlılık iyileştirmelerine uyuyor
 2. Colosseum’da AI iyileştirmeleri
 3. Oyun bildirimlerinde güncellendi
 4. Hata düzeltmeleri ve diğer yaşam kalitesi iyileştirmeleri
 5. daha fazla ilan edilecek

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir