EverMerge: Merge (Mod Apk) Full indir

EverMerge: Merge & Build A Magical Enchanted World v1.7.1 (Mod Apk)donmuş bir krallığa hoş geldiniz ve her dönüşte birleşmelerle açığa çıkmayı bekliyor! Bu hikaye kitabı dünyasında Uyuyan Güzel, Pinokyo, Küçük Deniz Kızı, Peter Pan ve DAHA FAZLA gibi en sevdiğiniz efsaneler, büyülü dünyalarının hayata geçmesine yardımcı olacak görevleri tamamlamak için birleşmenizi ve birleştirmenizi bekliyor. Bu aptal dünyada ejderha ya da kötü adam yok – bir sonrakinden sonra sadece bir fantastik birleşme!

Eğlenceli sürprizler oluşturmak için üç veya daha fazla kombinasyonda birleşin – ağaçlardan şeker düşüyor, buğday tarlaları kaynaklarla doluyor ve mayınlar daha büyük birleşmelere dönüşmek için tonlarca hazineyle patlıyor. Masal öğeleri aracılığıyla yeni hikaye karakterleri keşfetmek için benzer öğeleri eşleştirin. Güçlü Paul Bunyan’ı ortaya çıkarmak için eksenleri birleştirin, parlayan Rapunzel’i görmek için bejeweled tarakları birleştirin ve daha fazlasını yapın! SÜRPRİZ – bu kahramanların özel bir bükümü var!

Ama hepsi bu değil! Daha fazla ödül için madeni paraları ve mücevherleri, her tür ve boyuttaki ağaçları, zanaat için lezzetli ikramların şekerlerini, daha fazla arazinin kilidini açan sihirli değnekleri ve boyutta büyüyen hazine sandıklarını birleştirin. Birleştirdiğinizde, bir masal krallığında en iyi hikaye kitabı kasabasını kurmak için daha fazla arazi keşfedebilirsiniz!

Büyük birleşmeler yapın ve muhteşem koleksiyonunuzu geliştirin! Her birleştirme bulmaca ve arayışı ile daha büyülü ödüller ve şehre eklemek için yeni bir kahraman geliyor! Bu bir tür Ever After değil – dünyayı sonsuza dek mutlu bir şekilde yapmak için birleştirme!

EVERMERGE ÖZELLİKLERİ:

*
BİRLEŞME NESNELERİ * • SINIRSIZ birleştirme ile BÜYÜK birleşimler yapın!
• Her nesne birleşebilir, dönüşebilir ve yeni bir sürprizle birleşebilir.
• Arazi ve tariflerin kilidini açmak, sisli arazileri temizlemek, yeni evrimleri keşfetmek
için birleştirin • 1 mutlu ev – tek bir fantastik ülkede en iyi birleşmeler

* KOLEKSİYONLAR *
• DİKKAT İLE Hikaye kitabı karakterleri! Uyuyan Güzel bir fincan kahveye ihtiyaç duyar ve Puss N ‘Boots’ pisi ‘adını hor görür.
• Kabinler ve kabinlerin konakları konaklarla birleştirir
• Mercan Kaleleri, Ay Sarayları, Orman Kulübeleri ve DAHA FAZLASI
• Buğday tarlaları, havuç yamaları, şeker ağaçları, ve mısır tarlaları harika ikramlar yapar
• Büyülü sandıklar harika ödüllerle patladı

* GÜNLÜK SORULAR VE PUZZLES *
• Yeni bir görev her zaman bekliyor!
• Sandıkları açın, para toplayın ve günlük ödüller için tarifler yapın
• Sınırlı süreli tek boynuzlu atlar! Diğer büyülü arkadaşlarla tanışmak için birleştirme etkinlikleri oyna
• Eşleştirmenin yeni bir yolu! Her birleştirme bulmaca özel bir muamele tutar!

MOD:

  1. menü modu
  2. bedava enerji satın al (video izle)

Menünün görünmesini sağlamak için telefonunuzdaki ayarlarda Kaplama İzni ve Depolama İzni’ni (varsa) etkinleştirmeniz gerekir

İNDİR:

EverMerge: Büyülü Birleştir v1.7.1 (Mod Apk) – DRIVE LINK

EverMerge: Büyülü Birleştir v1.7.1 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir