Europe Empire 2027 2.3.7 Apk +Full Mod for Android

Avrupa İmparatorluğu 2027 Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 44,715 kişi oy kullandı.

genel bakış

Yıl 2027 ve dünya kaos içinde. ABD’nin yeni seçilen cumhurbaşkanı, kampanyasında Amerikan askerlerinin artık dış savaşlara gönderilmeyeceğine söz verdikten sonra ev işlerine odaklanmaya karar veriyor. Birleşik Devletler güçlerini dünyanın dört bir yanından geri çekmeye başlar.

Dünya pazarları, Orta Doğu ve Güney Çin Denizi’nde, üstünlük ve kaynakların eşitsiz paylaşımı endişeleriyle büyük bir savaşın başlamasından sonra çöküyor.

Avrupa, büyük mülteci selleri ve doğudan büyük bir işgal tehdidi ile başa çıkmak için yalnız bırakıldı. Sorun, milliyetçilik Avusturya, Türkiye ve Rusya’da çirkin başını kaldırdığında Avrupa için devam ediyor. NATO artık geçerli değil. Çatışma dünyaya yayılıyor ve Avrupa’daki birkaç general iktidarı ele geçirmek için darbelere başlıyor.

Önemli

  • Paralı Askerler, Zırhlı Personel Taşıyıcıları (APC’ler), Tanklar, Topçu, Hava Füzeleri, Helikopterler, Savaş Uçağı, Gemiler, Denizaltılar, Dövüş Robotları, İnsansız Hava Araçları (İHA’lar), Uçak Gemileri ve Balistik füzeler.
  • Dünyanın dört bir yanından silah tedarikçileri, bir casus merkezi, bir savaş odası, diplomatlar, ekonomi, teknoloji, dünya haber dağıtımı (ekonomi, ilişkiler, casus ve savaş) ve çok gelişmiş yapay zeka.
  • Oyunda önderlik etmek istediğiniz ülkeyi seçiyorsunuz ve oynamaya başlıyorsunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=FqYXvCXhMVo

İndirme: Europe Empire 2027 Apk APK

Avrupa İmparatorluğu 2027’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Devasa çok oyunculu oyuncuya hazırlık için çok oyunculu seçeneği geçici olarak kaldırdık.
  2. Güncellenmiş ülkeler orduları, ilişkileri ve gerçek verilere dayalı ekonomi.
  3. Hatalar düzeltildi ve Yapay Zeka geliştirilmeye devam edildi

Avrupa İmparatorluğu 2027 hakkında özet APK

ad Avrupa İmparatorluğu 2027 Mod
Yayımcı iGindis Oyunları
En son sürüm 2.3.7
Platformlar Android 4.1
paket com.igindis.europeempire2027
İndirme: orijinal Avrupa İmparatorluğu 2027 APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir