Eternium 1.4.54 Apk +Full Mod for Android

Eternium Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı ve toplam 2.109.748 kişi oy kullandı.

genel bakış

Eternium Apk , harika klasikleri anımsatan inanılmaz eğlenceli ve güzel hazırlanmış bir Aksiyon RPG’dir .

Eternium , zahmetsizce “hareket ettirmek için dokunun” ve yenilikçi “oynatmak için hızlıca kaydırın” kontrolleri ve oyuncu dostu “ödeme duvarı yok, asla kazanmak için para ödemeyin” felsefesi ile diğer mobil Aksiyon RPG’lerinden öne çıkıyor.

Yalnızca çevrimiçi olan birkaç özellik dışında, içerik indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyun çevrimdışı olarak da oynatılabilir.

Büyü yapmak için işaretler çizmek kolay ve faydalıdır. Dokunarak hareket kontrolü, parmak çubuklarından daha doğal ve rahatlatıcıdır ve aynı zamanda klasik nokta ve tıkla Aksiyon RPG deneyimine de daha uygundur.

Önemli

Oyun, oyuncularımızın% 90’ından fazlasını yaptığı gibi gerçekten ücretsiz oynanabilir. Satın alma işlemleri tamamen isteğe bağlıdır. Oyunun ana para birimi olan taşlar düşmanlardan ve görevlerden toplanabilir. Sınırlayıcı dayanıklılık veya enerji yoktur. Oyundaki en iyi şeyler ödeme yaparak değil oynayarak elde edilir.

2017 sonbaharından itibaren, gerçek zamanlı çok oyunculu, şehir portalı ve dördüncü bir dünya da dahil olmak üzere, önemli yeni özellikler gelişmiş aşamalardadır.

Etkileyici özel efektler, hoş sesler, ödüllendirici hasar sayıları, hepsi sürükleyici fonlara ve atmosferik, ilham verici müzik puanlarına sahip, duyarlı, hızlı tempolu dövüşün visseral memnuniyetinin tadını çıkarın.

Mage, Warrior veya Bounty Hunter olarak oynayın, kılıç, balta, personel veya silah kullanın. Yeni yetenekler öğrenmek ve niteliklerini artırmak için seviye atla.

İskeletler, zombiler, otomatlar, uzaylılar, şeytanlar, ejderhalar ve diğer birçok yaratıkla, el yapımı üç güzel dünyada veya sonsuz üretilen seviyelerde savaşın.

Karanlık mağaralara ve zindanlara girin, ormanları, köyleri ve mezarlıkları keşfedin, kontrollü kaleleri şeytanlara kuşatın, cesur karlı dağ zirveleri, kraterler ve kanyonlar arasında garip yaratıkları öldürmek için aya seyahat edin ve ötesinde çöllere, piramitlere ve ormanlara Kızıl gezegen.

Altın, değerli taşlar ve savaş ekipmanlarını yağmalamak için hazine sandıklarını açın. Parlak göğüs plakaları, tehditkar kask ve davlumbazlar, çivili omuz yastıkları, gizemli pelerinler veya pelerinler. Kendinizi bir kalkanla koruyun veya savaşçı olarak iki silah kullanmayı tercih edin.

İndirme: Eternium Mod APK

Eternium’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Çeşitli hata düzeltme.

Eternium APK hakkında özet

ad Eternium Mod
Yayımcı Eğlence A.Ş.
En son sürüm 1.4.54
Platformlar Android 4.0
paket com.makingfun.mageandminions
İndirme: original Eternium APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Darkrise 0.10.6 – “Zadeh Tariki” role-playing game for Android +mod Download

Darkrise – Pixel Classic Action RPG v0.10.6 + Mod – Dark-skinned role-playing game Android original …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir