ES File Explorer File Manager 4.2.2.2 Full indir

Es File explorer full Çoğu insan nadiren, eğer varsa, telefonlarına önceden yüklenmiş olan Dosya Yöneticisi işlevini kullanmak zorunda kalırken, bunun çok iyi bir nedeni vardır. Fotoğraflar ve videolar gibi çoğu kullanıcı dostu dosya doğrudan Galeri veya Video gibi uygulamalar tarafından bulunabilir ve dizine eklenebilir. Ancak, daha gelişmiş ihtiyaçlar veya kullanıcılar için iç dosya yapısı olan kafa karıştırıcı alemde gezinme yeteneği tanrı gönderilir. Bu genellikle her telefonun birlikte geldiği önceden yüklenmiş Dosya Yöneticisi ile yapılamaz. Dosya yapısının en üst katmanına göz atma gibi temel görevler için iyi olsalar da, en iyi şekilde sınırlıdır ve en kötü ihtimalle ilkeldirler.

ES Dosya Gezgini burada devreye giriyor.

Özellikleri

ES Dosya Gezgini Yöneticisi  ile ilgili en iyi şey , telefonlarının dosya yapısını görüntülemek için daha kapsamlı bir şekilde ihtiyaç duyan kullanıcılara catering konusunda oldukça korkutucu bir açıklamaya sahip olmasıdır. Şaşırtıcı bir şekilde, çok kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Uygulama güzel tasarlanmış ve dosya yapısına erişmek için menüyü olduğu gibi seçmeden önce, uygulama muhtemelen belgeler, videolar ve fotoğraflar gibi ilginizi çekecek dosyaların çoğunu derleyecektir.

Daha ileri bir seviyeye kadar, ES Dosya Gezgini dosya ağacınıza göz atmak için temel yeteneği sağlar. Ancak aynı zamanda, uygun gördüğünüz gibi bunları değiştirebilmenizi de sağlar: Ekleme, kopyalama, yapıştırma, taşıma, vb. Uygulama ayrıca, fotoğraflarınızı görmeniz veya uygulamadan çıkmadan videolarınızı izlemeniz için bir görüntüleyici ve oynatıcıyla birlikte geldi. Bu, vanilya Dosya Yöneticisi’nde de yapılabilirken, ES .rar ve .zip arşivlerini de destekleyerek bir adım daha ileri götürdü.

Bununla birlikte, bu uygulama ile telefonlarının tam gücünü açmak isteyen gerçek profesyoneller için ana işlev Kök Explorer olacaktır. Bu işlev, açıkça, telefonunuzu köklendirmenizi gerektirir ve bir kez yaptıktan sonra ES File Explorer Manager PRO , barebone dosyalarına erişmenizi sağlar. Bu, vanilya Dosya Yöneticisi’nin izin vermediği bir şey. Telefonunuzun işletim sistemini oluşturan bileşenlerle uğraşacağınız için bunu yapma riskleri vardır, ancak bunun cesur olduğunu düşünüyorsanız ve buna cesursanız, ES oradadır.

Tüm bunların yanı sıra, ES Dosya Gezgini ayrıca önbellek temizleyici, SD Kart analizi, görev katili, vb.Gibi diğer birçok işlevle birlikte geldi. Ayrıca dosya hiyerarşisinin birçok yönünü yönetmede oldukça esnek olan evrensel bir sistem aracı görevi görür. Telefonunuzun.

özet

Süper bir kullanıcıysanız, bu kadar kompakt bir pakette sağladığı tüm araçlar ve işlevler için bu uygulamayı çok seveceksiniz. Normal bir kullanıcıysanız, tüm dosyanızı sunmanın ve dosya yapınızı sunmasının kolay yolu için çok seveceksiniz. Kısacası, bu uygulama herkes içindir ve herhangi bir telefonda kullanılmalıdır.

İndirme: ES File Explorer Manager latest 4.2.2.2 Android APK

ES Dosya Gezgini’ni sırasıyla Android cihazlarınıza EStrongs.com ve Apkdone’a giderek yükleyebilirsiniz. Sadece indirin ES Dosya Gezgini Müdürü APK den Apkdone.com ve kurun.

DOWNLOAD APK FILE [MOD] V4.2.0.3.5

DOWNLOAD ON GOOGLE PLAY

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir