eReader Prestigio 6.3.4 Apk Full Mod for Android

EOkuyucu Prestigio 6.3.4 build 1005021 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim e-Okuyucu Prestigio
Yayımcı Prestigio
En son sürüm 6.3.4 inşa 1005021
Platformlar Android 4.0
Paket com.prestigio.ereader

Genel Bakış

Sevgili dostlar, eOkuyucu Prestigio APK’sının son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Kitaplar ve Referans Android APP’sidir ve 10.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. EOkuyucu Prestigio MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,6 puan aldı ve toplamda 358,690 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Android eReader Uygulaması çok dilli, çok formatlı bir metin ve sesli kitap okuma uygulamasıdır. 25’ten fazla dilde sezgisel arayüz ve 50.000’den fazla metin (çocuklar ve yetişkinler için) kitap ve Metin Okuma (birlikte okuma) işlevi içeren bir uygulama mağazası kitaplığı.

Prestigio ebooks reader apk harika – kitap ve metin okumak hiç bu kadar kolay olmamıştı – metin dosyalarını epub, html, fb2, fb2.zip, txt, pdf, mobi, epub3, djvu ve diğer birçok metin ve sesli kitap dahil olmak üzere birden fazla formatta okuyabilirsiniz biçimler.

Okumaktan bıktınız mı? Metin Okuma’yı açın ve uygulamanın sizin için metin kitabı dosyasını okumasına izin verin! Çocuk kitapları birlikte okur – sizin için en iyi uyku vakti hikayelerini okuyalım.

Öne Çıkanlar

 • Materyal Tasarımı ve basit gezinme – harika
 • Çoklu Raf Temaları ve kitap arka planlarında (kendinizinkini ekleyin)
 • Belirli dosya ve metin kitap biçimleri için kitaplığı tarayın
 • Color Dict ile dahili sözlük
 • Birden çok dilde yüksek sesle kitap okumak için Metin Okuma
 • Uygulama İçi Mağaza epub ve fb2 formatlarında en iyi kitaplar
 • Ana ekran, Son kitaplar, Kitapta Menü, Android Ana Sayfa Widget’ı
 • En iyi ve havalı okuma için birden çok yazı tipi, boyut ve stil
 • Gece modu
 • Kitap Koleksiyonu – kitaplarınızı istediğiniz kriterlere göre (tür, yazar, eklenme zamanı veya dizi) düzenleyerek oluşturun, düzenleyin ve saklayın ve bunları kapaklar veya liste görünümlerinde görüntüleyin
 • Dosya Yöneticisi – e-kitabınızı veya metin dosyanızı kolayca bulun ve hikayelerinizi okumanın keyfini çıkarın
 • Kitaplarınızı ve metin dosyalarınızı Google Drive, One Drive ve Dropbox gibi bulut hizmetlerinden doğrudan kitap koleksiyonlarına senkronize edin

EReader Prestigio APK Mod Son sürümü indirin

EReader Prestigio’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

Download eReader Prestigio Mod Apk v6.3.4 build 1005021

Google Play

 

Ne var ne yok

 1. Sabit sözlük penceresi yüksekliği
 2. Geliştirilmiş kararlılık

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir