ePSXe 2.0.14 Apk + Mod for Android Full

 

ePSXe Mod Arcade Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 42.239 kişi oy kullandı.

genel bakış

Android için ePSXe bir Playstation emülatörüdür (PSX ve PSOne). PC için ünlü ePSXe’nin bir limanıdır. ePSXe çok yüksek uyumluluk (>% 99), iyi hız ve doğru ses sağlar. Akıllı telefonlar ve tabletler için (1-4 oyuncu için) bölünmüş ekran modu ile eğlenceli bir 2 oyuncu seçeneği için tasarlanmıştır.

Önemli

Sanal dokunmatik ekran ped desteği, donanım düğmeleri eşleme (Xperia Play, klavye veya gamepad özellikli telefonlar, WiiMote, Sixaxis, Xbox 360, Moga, Ipega gibi harici gamepad bluetooth veya USB) ve analog çubuklar içerir. ePSXe, ARM ve Intel Atom X86 için yerel destek içerir.

İndirme: ePSXe Mod APK

EPSXe’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. ÇOK ÖNEMLİ: İlk 64 bit sürümü, eklentileri (opengl veya sevenzip) kullanıyorsanız, eklentileri güncellemeniz gerekir. Lütfen sorunları epsxeandroid@gmail.com adresine bildirin !!!
  2. 64 bit bağlantı noktası ve API SDK 28 eklendi
  3. Duraklatma desteği eklendi (tercihlerde etkinleştir> Kullanıcı arayüzü tercihleri)
  4. Geliştirilmiş dokunmatik ekran düğmesine basın
  5. Uyumluluk düzeltmeleri: V-ralli 2 JAP, Samurai Shodown III, Kagero Deception II
  6. Sabit gamepad editörü

Epsxe hakkında özet APK

ad ePSXe
Yayımcı epsxe yazılım sl
En son sürüm 2.0.14
Platformlar Android 2.3.3
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

The Amazing Spider-Man 2 1.2.8d – Spider-Man 2 Android game + data Download

The Amazing Spider-Man 2 is the second version of the incredibly beautiful and amazing Spider-Man game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir