Epic Odyssey 1.2.23 Apk + Mod for Android Download

Epic Odyssey Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 151 kişi oy kullandı.

genel bakış

Görsel olarak çarpıcı 3D grafiklere sahip olağanüstü macera stratejisi RPG – Epic Odyssey’in fantezi dünyasına dalın! Dayak yolu üzerinden seyahat etmek istiyor musunuz? Kıtadaki yaratıkların ruhunu kurtarmak için şampiyon olacak mısın? Hangisi geçerli olacak, Işık mı Karanlık mı?

Başka bir alemin efsanevi varlıklarıyla dolu canlı vahşi doğayı keşfedin. Tapınak Rahibesini savun. Yedi krallık boyunca değerli antik hazineleri avlayın.

Her biri kendine özgü beceri ve hiziplere sahip olan en güçlü kahramanlar, yolculuk boyunca size yardımcı olmayı bekliyor. Kahramanlarınızın özelliklerinden, güçlü ve zayıf yönlerinden en iyi şekilde yararlanmak için hızlı tempolu savaşlarda birlikte savaşmak için onları toplayın ve eğitin. Kahraman birliğiniz dünyanın kötülüklere karşı savaşmasının son umududur!

Önemli

 • Keşfedilecek Devasa Dünya Haritası: Sınırları olmayan bir macera. Nerede döneceğinizi veya ne zaman dinleneceğinizi seçmekte özgürsünüz. Kıta’daki kaotik ruhların arkasındaki etkileyici hikayeleri keşfedin.
 • AFK Taşlama: Çalışırken veya ders çalışırken bile güçleniyor
 • Otomatik Savaş: Basit kontrol ve görsel olarak çarpıcı aksiyon
 • Farklı gruplardan sonsuz kombinasyon ile derin ve kişiselleştirilmiş strateji: Kahraman oluşumunuzu dikkatlice planlayın.
 • Efsanevi şampiyonları topla ve eski ekipmanları kişiselleştir.

İndirme: Epic Odyssey Mod APK

Epic Odyssey’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Mod bilgisi

 1. Kilidi Açılmış Adalar
 2. PvP Savaşını Atla
 3. Klan Patron Savaşını Atla

Ne var ne yok

 1. Bölüm 9 ve Bölüm 17’deki hataları düzeltin.
 2. Oyun ve ağ performansını iyileştirin.
 3. Artık Pentagram yuvasının kilidini açmak için Hero Spirits’i kullanabilirsiniz.
 4. Nadir, Destansı ve Efsane kahramanların seviye sınırını artır.
 5. Tüm kahraman avatarlarını yeniden yap.
 6. Bazı küçük hataları düzeltin

Epic Odyssey APK hakkında özet

ad Destansı Odyssey
Yayımcı YÜRÜYÜŞ OYUNLARI
En son sürüm 1.2.23
Platformlar Android 4.4
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir