EOBD Facile 3.20.0673 Apk + Mod for Android Download

EOBD Facile Mod bir Oto ve Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 16.244 kişi oy kullandı.

genel bakış

Akıllı telefonunuzda veya Android tabletinizde arabanızda bir teşhis yapın… ve motor ışığınızın neden açık olduğunu keşfedin… üretici el kitabını kontrol etmeye gerek yok!

Aracınızın OBD bağlantı noktasına (OBD2) bir ELM 327 arayüzü bağlayın ve uygulamayı çalıştırın: motor ve şanzıman arıza kodlarını okuyabilir ve gerçek zamanlı olarak aracınızdan verileri görüntüleyebilirsiniz.

Önemli

  • Motor ve şanzıman arıza kodlarını (DTC olarak da bilinir) görüntüleyin ve anlamlarını görün (11.000’den fazla tanım mevcuttur)
  • OBD2 hata kodlarını silin
  • MIL’yi temizleyin: Arıza Gösterge Işığı (motor ışığını kontrol edin)
  • Aşağıdaki markalar için üreticiye özgü ODB2 hata kodlarına bakın: Renault, Peugeot, Citroen, Opel, BMW, Ford, Audi, Volkswagen, Skoda, Fiat, Alfa Romeo, Mercedes, GM, Chevrolet, Pontiac vb.
  • Araç sensörlerinin gerçek zamanlı gösterimi ve bir dosyaya kayıt imkanı. Aracınızın konfigürasyonuna bağlı olarak şunları görebilirsiniz: araç hızı, motor devri, motor sıcaklığı, ateşleme zamanlaması, motor torku, hava giriş miktarı, vb.
  • SD kartınızda gezilerinizin kayıtlarını oluşturun ve EOBD-Facile PC / Mac yazılımımızı kullanarak okuyun

İndirme: EOBD Facile Mod APK

EOBD Facile’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. 2001’den önce Renault aracıyla bağlantıyı iyileştirin (sadece klavkarr)
  2. Renault için veri ekle (motor L7X,…)
  3. Peugeot ile bağlantıyı geliştirin (temelde 206 model ile)

EOBD Facile hakkında özet APK

ad EOBD Tesisi
Yayımcı Outils OBD Aracı
En son sürüm 3.20.0673
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir