EOBD Facile 3.20.0673 Apk Full Mod for Android

EOBD Facile hakkında özet 3.20.0673 APK + Android için Mod

İsim EOBD Facile
Yayımcı Outils OBD Facile
En son sürüm 3.20.0673
Platformlar Android 4.1
Paket org.eobdfacile.android

Genel Bakış

Sevgili dostlar, EOBD Facile APK’nin son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Otomobil ve Araçlar Android uygulamasıdır ve 1.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com da üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. EOBD Facile MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,3 puan aldı ve toplam 16.244 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Akıllı telefonunuz veya Android tabletinizle arabanızda bir teşhis çalıştırın… ve motor ışığınızın neden yandığını keşfedin… üreticinin kılavuzuna bakmanıza gerek yok!

Aracınızın OBD portuna (OBD2) bir ELM 327 arayüzü bağlayın ve uygulamayı çalıştırın: motor ve şanzıman arıza kodlarını okuyabilecek ve aracınızdaki verileri gerçek zamanlı olarak görüntüleyebileceksiniz.

Öne Çıkanlar

  • Motor ve şanzıman arıza kodlarını (DTC olarak da bilinir) görüntüleyin ve anlamlarını görün (11.000’den fazla tanım mevcuttur)
  • OBD2 hata kodlarını silin
  • MIL’i temizleyin: Arıza Gösterge Işığı (motor ışığını kontrol edin)
  • Aşağıdaki markalar için üreticiye özel ODB2 hata kodlarına bakın: Renault, Peugeot, Citroen, Opel, BMW, Ford, Audi, Volkswagen, Skoda, Fiat, Alfa Romeo, Mercedes, GM, Chevrolet, Pontiac vb.
  • Araç sensörlerinin gerçek zamanlı görüntülenmesi ve bir dosyaya kayıt imkanı. Aracınızın konfigürasyonuna bağlı olarak şunları görebileceksiniz: araç hızı, motor devri, motor sıcaklığı, ateşleme zamanlaması, motor torku, hava girişi miktarı, vb.
  • Gezilerinizin kayıtlarını SD kartınızda oluşturun ve EOBD-Facile PC / Mac yazılımımızı kullanarak okuyun

EOBD Facile APK Mod Son versiyonunu indirin

EOBD Facile’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

Download EOBD Facile Mod Apk v3.20.0673

Google Play

 

Ne var ne yok

  1. 2001’den önce Renault aracıyla bağlantıyı iyileştirin (yalnızca klavkarr)
  2. Renault için veri ekle (motor L7X,…)
  3. Peugeot ile bağlantıyı iyileştirin (esas olarak 206 modeli ile)

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir