Endless Nightmare 1.0.2 Apk + Mod for Android Download

Endless Nightmare Mod Arcade Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 16+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 6982 kişi oy kullandı.

genel bakış

Siz polissiniz James, eşiniz ve kızınız evde vahşice katledildiniz. Evdeki gerçeği ararken, korkunç bir şey oldu. Bu korkunç evde bir sonraki adım sizin için sonsuz bir kabus olacak…

Endless Nightmare ücretsiz, gerçekçi grafikler, korkutucu sesler ve şaşırtıcı bakım hikayesi ile birleştiren bir 3D terör hayalet oyunu sizi ürpertici ve heyecan verici bir dünyaya götürecek! Ürpertici evde birçok öğe ve ipucu bulabilirsiniz, onlar davanın gerçekliğini anlamanıza yardımcı olur. Keşif sürecinde, gözlerinizi hayalet için açık tutmalı, onunla tanışırsanız hemen koşmalı, dolaba veya yatağın altına saklanmalı ve ondan kurtulmanın iyi yolları vardır.

Önemli

  • İncele: Oyunda James’sin, her alanı keşfetmen, gözlerini açık tutman, ipuçlarını araman, faydalı eşyaları toplaman ve katilin kim olduğunu bulman gerekiyor.
  • Dinle: Sadece gözlerine güvenme! Çevrenizdeki sesleri dikkatlice dinleyin. Korkunç kadın yaklaşırken ses çıkarır.
  • Kaçış: Korkunç kadın tarafından keşfedilse bile, korkma, hala daha uzun süre dayanma şansın var. Çalıştırmak! Çalıştırmak! Çalıştırmak!
  • Gizle: Ondan kurtulamazsan, saklanma yeri bulmak için bir odaya gir, dolapta veya masanın altında saklanırsan seni bulamaz.
  • Düşün: Vazoları veya bardakları kırarak onu çekebilir, daha sonra diğer alanları ve karanlık odaları keşfetme şansını yakalayabilirsiniz.
  • Saldırı: Artık evde saklanmak istemiyor musun? Toplamak ve ortadan kaldırmak için silah parçaları toplayın!
  • Tedavi: Korkunç kadın tarafından bıçaklanmaktan endişe etmeyin, tedavi etmek için evde ilaç şişeleri bulun, hayatta kalacaksınız!
  • Bırakın: Katili bulun ve korku evinden atlayışla kaçmak için hayatta kalın

İndirme: Endless Nightmare Mod APK

Endless Nightmare’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Sonsuz kabus hakkında özet APK

ad Sonsuz Kabus
Yayımcı 707 İNTERAKTİF
En son sürüm 1.0.2
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Bricks Breaker Quest 1.1.13 – Arcade game – “Brick Breaker” Android +Full mod Download

Bricks Breaker Quest v1.1.13 + Mod – Fun arcade game “Brick Breaker” Android Normal version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir