Empires and Allies 1.96.1309009 Apk for Full Android

Empires and Allies Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 441.292 kişi oy kullandı.

genel bakış

Empires & Müttefikler Moduna Hoş Geldiniz : Eleştirmenlerden övgü alan modern-askeri savaş strateji oyunu. Terörist güçlere karşı küresel bir savaşta modern askeri birlikleri ve araçları konuşlandırın. Yaklaşımınızı planlayın, savaş stratejinizi geliştirin ve düşmanla savaşmak için ordunuzu donatın ve eğitin.

İttifak kurmak için dünyanın dört bir yanından arkadaş ve oyuncularla takım kur. Destansı PvP savaşlarında ve ittifak savaşlarında küresel hakimiyet savaşında üstünlük kazanmak için birlik ve kaynakları paylaşın.

Önemli

  • ORDANIZI modern ordunun cephaneliğinden tasarlayın. Savaşla sertleştirilmiş askerler, kıdemli komandolar, tanklar, dronlar, helikopterler, makineli tüfeklere sahip nöbetçiler, lazer silahları, deneysel teknoloji, robotlar ve çok daha fazlasını konuşlandırın.
  • MODERN SAVAŞIN SİLAHLARINI taktik nükleer silahlardan ve cehennem ateşi füzelerinden yörünge saldırılarına kadar DEPLOY.
  • BÜYÜK KAHRAMANLARLA KEŞFET – OMEGA ÜNİTELERİ – her biri kendi güçlü yönlerine ve niteliklerine sahip benzersiz mekanikler savaş alanına hakimdir.
  • İttifak Savaşlarında Savaş İttifak klanınız dünyayı kontrol etmek için savaşırken 100 oyuncuya kadar savaşın.
  • DİNAMİK SAVAŞ SAVAŞLARI, gerçek dünya modern savaşını simüle eden giderek daha zor senaryolar sunar.

İndirme: Empires and Allies Apk Full Mod

İmparatorluklar ve Müttefikler’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  • Zorlukları tamamlayın ve ödüllerin kilidini açın
  • “Falcon MK2 Knight” ve “Golden Viper” Skin gibi özel ödüller kazanın
  • Tüm Ödüllerin kilidini açmak için Season Pass’i edinin

İmparatorluklar ve müttefikler hakkında özet APK

ad İmparatorluklar ve Müttefikler
Yayımcı Zynga
En son sürüm 1.96.1309009
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Download Gods and Glory 4.6.1.0 -Gods and Glory” strategy game for Android!

Gods and Glory: War for the Throne – Gods and Glory: War for the Throne …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir