Empire: Four Kingdoms 3.6.29 Apk for Android Full

Empire: Four Kingdoms Mod Strateji Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 1.310.527 kişi oy kullandı.

genel bakış

MMO savaşında ittifaklar kurun ve rakip kralları fethedin. Kalenizi düşmanlardan koruyun ve destansı PvP stratejisiyle bir ortaçağ savaşıyla savaşın. Özel bir saray ve müthiş bir orduyla, Dört Krallık’ı yönetebilirsin!

Bu destansı PvP strateji oyununda kralları fethet ve krallığını savun. Bir imparatorluğa hükmetmek, düşmanlarla savaşmak, kalenizi savunmak ve Dört Krallık’a hükmetmek için büyüyen bir ordu kurmak için gerekenlere sahip misiniz? Bu destansı MMO oyunu ile krallığınızı savunmak için kurnaz bir strateji uygulayabilir, akıllıca savaşta sizinle savaşmak için ittifaklarınızı seçebilir ve becerikli bir ordu oluşturabilirsiniz.

Empire: Four Kingdoms’ı indirin ve bu ödüllü çok oyunculu strateji ve ortaçağ savaş oyununda milyonlarca oyuncuya katılın. Güçlü yöneticiler, zorlu savaşlar ve stratejik beyinlerle en iyi PvP savaş becerileriniz ön plana çıkacak.

Önemli

  • Tonlarca farklı silah ve 50 farklı birim ile düşmanlarla savaş ve rakip krallıklarla savaş
  • Kaleni inşa et, özelleştir ve güçlü bir kaleye genişlet. Bu MMO savaş oyununda sarayınızı istilacı bir imparatorluktan koruyun
  • Krallar ve diğer oyuncularla ittifaklar, rakip klanları fethetmenize ve interaktif bir harita üzerinde bölge kazanmanıza yardımcı olur
  • 60’ın üzerinde farklı yapı inşa edin, sarayınızı genişletin, kaynak üretin ve ticaret yapın
  • Sarayınıza doğru ilerleyen düşmanlar mı? Arkadaşlarınızla sohbet edin veya krallığınızı en güçlü hale nasıl getireceğiniz konusunda tavsiyeler için büyük MMO topluluğuna ve aktif foruma katılın.

İndirme: Empire: Four Kingdoms Apk APK

Empire: Four Kingdoms’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

İmparatorluk: dört krallık hakkında özet APK

ad İmparatorluk: Dört Krallık
Yayımcı Goodgame Stüdyoları
En son sürüm 3.6.29
Platformlar Android 4.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir