Empire: Four Kingdoms 4.1.33 Full Apk for Android

Empire: Four Kingdoms hakkında özet 4.1.33 APK + Mod for Android

ad Empire: Four Kingdoms
Yayımcı
En son sürüm 4.1.33
Platformlar Android 4.0
paket air.com.goodgamestudios.empirefourkingdoms

genel bakış

Sevgili dostlar, size Empire: Four Kingdoms APK’sinin son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 50.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Empire için önerilen yaş : Four Kingdoms MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,2 puan aldı ve toplam 1.312.507 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

MMO savaşında ittifaklar kurun ve rakip kralları fethedin. Kalenizi düşmanlardan koruyun ve epik PvP stratejisiyle bir ortaçağ savaşında savaşın. Özel bir saray ve zorlu bir orduyla Dört Krallığı yönetebilirsin!

Bu destansı PvP strateji oyununda kralları fethedin ve krallığınızı savunun. Bir imparatorluğu yönetmek, düşmanlarla savaşmak, kalenizi savunmak ve Four Kingdoms’a hükmetmek için büyüyen bir ordu inşa etmek için gerekenlere sahip misiniz? Bu destansı MMO oyunu ile, krallığınızı savunmak için kurnaz bir strateji kullanabilir, savaşta sizinle savaşmak için ittifaklarınızı akıllıca seçebilir ve becerikli bir ordu oluşturabilirsiniz.

Empire: Four Kingdoms’ı indirin ve bu ödüllü çok oyunculu strateji ve ortaçağ savaş oyununda milyonlarca oyuncuya katılın. Güçlü hükümdarlar, zorlu savaşlar ve stratejik dehalar ile en iyi PvP savaş becerileriniz ön plana çıkacak.

Önemli

  • Tonlarca farklı silah ve 50 farklı birimle düşmanlarla savaşın ve rakip krallıklarla savaşın
  • Kalenizi inşa edin, özelleştirin ve güçlü bir kaleye genişletin. Bu MMO savaş oyununda istilacı bir imparatorluktan sarayınızı savunun
  • Krallar ve diğer oyuncularla ittifaklar, rakip klanları fethetmenize ve etkileşimli bir haritada bölge kazanmanıza yardımcı olur
  • 60’tan fazla farklı yapı inşa edin, sarayınızı genişletin, kaynak üretin ve ticaretini yapın
  • Sarayınıza doğru ilerleyen düşmanlar? Krallığınızı en güçlü hale nasıl getireceğiniz konusunda arkadaşlarınızla sohbet edin veya dev MMO topluluğuna ve aktif foruma katılın.

Empire: Four Kingdoms APK Mod Son Sürüm İndir

Empire: Four Kingdoms indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

DOWNLOAD

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.1.33 sürümündeki yenilikler

Kralı selamlayın! Egemenlik becerileri artık kalelerinize güçlü yükseltmeler sunuyor! Daha güçlü duvarlar, kuleler, kapılar ve hendekler, istilacı orduları savunmanıza karşı parçalayacak. Ayrıca yükseltilebilir askeri birimlerle düşmana karşı savaşabilirsiniz. İyileştirilmiş kret sistemi ile daha fazla güç de sizi bekliyor! Kral olmak için gerçekten harika bir zaman!

 

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir