Empire Four Kingdoms 4.0.7 Full Apk for Android

Empire: Four Kingdoms hakkında özet

ad İmparatorluk: Dört Krallık
Yayımcı
En son sürüm 4.0.7
Platformlar Android 4.0
paket air.com.goodgamestudios.empirefourkingdoms
İndirme: Orijinal İmparatorluk: Dört Krallık APK

Sevgili dostlar, size Empire: Four Kingdoms APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Android ve 50.000.000’dan fazla cihaza yüklendi. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Empire: Four Kingdoms MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 1.312.275 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

MMO savaşında ittifaklar kurun ve rakip kralları fethedin. Kalenizi düşmanlardan koruyun ve destansı PvP stratejisiyle bir ortaçağ savaşıyla savaşın. Özel bir saray ve müthiş bir orduyla, Dört Krallık’ı yönetebilirsin!

Bu destansı PvP strateji oyununda kralları fethet ve krallığını savun. Bir imparatorluğa hükmetmek, düşmanlarla savaşmak, kalenizi savunmak ve Dört Krallık’a hükmetmek için büyüyen bir ordu kurmak için gerekenlere sahip misiniz? Bu destansı MMO oyunu ile krallığınızı savunmak için kurnaz bir strateji uygulayabilir, akıllıca savaşta sizinle savaşmak için ittifaklarınızı seçebilir ve becerikli bir ordu oluşturabilirsiniz.

Empire: Four Kingdoms’ı indirin ve bu ödüllü çok oyunculu strateji ve ortaçağ savaş oyununda milyonlarca oyuncuya katılın. Güçlü yöneticiler, zorlu savaşlar ve stratejik beyinlerle en iyi PvP savaş becerileriniz ön plana çıkacak.

Önemli

  • Tonlarca farklı silah ve 50 farklı birim ile düşmanlarla savaş ve rakip krallıklarla savaş
  • Kaleni inşa et, özelleştir ve güçlü bir kaleye genişlet. Bu MMO savaş oyununda sarayınızı istilacı bir imparatorluktan koruyun
  • Krallar ve diğer oyuncularla ittifaklar, rakip klanları fethetmenize ve interaktif bir harita üzerinde bölge kazanmanıza yardımcı olur
  • 60’ın üzerinde farklı yapı inşa edin, sarayınızı genişletin, kaynak üretin ve ticaret yapın
  • Sarayınıza doğru ilerleyen düşmanlar mı? Arkadaşlarınızla sohbet edin veya krallığınızı en güçlü hale nasıl getireceğiniz konusunda tavsiyeler için büyük MMO topluluğuna ve aktif foruma katılın.

En son sürümü indirin

Empire: Four Kingdoms’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.0.7 sürümündeki yenilikler

Heyecan Büyük İmparatorluğun asaletini sarstı. Hall of Legends’ın yeni egemen becerileri, çalışkan lordlara ve bayanlara büyük zenginlikler ve yeni güçler vaat ediyor. Çeşitli etkinliklerde sceat coin kazanarak egemen becerilerin kilidini aç.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir