Empire: Age of Knights 2.1.7932 Apk Full Mod for Android

İmparatorluk hakkında özet : Age of knights 2.1.7932 APK + Mod for Android

ad İmparatorluk: Şövalyelerin Çağı
Yayımcı Goodgame Stüdyoları
En son sürüm 2.1.7932
Platformlar Android 5.0
paket com.goodgamestudios.ageofknights

genel bakış

Sevgili dostlar, size İmparatorluk: Age of Knights APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Strateji Android Oyunudur ve 500.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. İmparatorluk için önerilen yaş : Şövalyeler Çağı MOD 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.5, toplam 28.223 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Güçlü bir şövalye ol ve ortaçağ şehrini muhteşem bir imparatorluğa dönüştür. Ortaçağ imparatorluklarının çağlarında, diğer krallıklardan efendilerle ticaret yapın ve kalenizi refah seviyesine yükseltin. Gizemli keşif dünya haritasında güçlü klanların çatışmasını keşfedin, ancak kalenizin taş duvarlarına saldırmaya hazır bir asker ordusuyla yürüyen tehlikeli Orklara dikkat edin.

Savaşa hazır dünya gizemli imparatorluklara sahiptir ve yükselen lordlardan biri olmak için bulmacalar çözülmelidir. İnsanların dünyası, bu vahşi çağda yeni medeniyetlerin yükselişinde tahakkümlere tanık oldu. Barış ve refah dürtüsü ile, dövme imparatorluklar arasındaki sultanların bu strateji oyunu asla sona ermeyecek. Lords & Ladies, diğer krallıklarla ticarete odaklanan son barınak hayatta kalma modlarını kuruyor. Fakat bu barış göründüğü kadar sonsuz olmayabilir ve savaşın içine girebilir.

Önemli

 • Kendi ortaçağ kalenizi kulelerle inşa edin ve özelleştirin
 • Zafer için yolunu seç: Kral Tahtı için fetih sanatı
 • Sihirli dünya çağını keşfedin, yeni alemleri ve hazinelerini keşfedin
 • 80’den fazla farklı bina inşa etmek için kaynak üretin ve ticaret yapın
 • Devasa bir toplulukta güçlü ittifaklar kurun, arkadaşlarınızla sohbet edin ve strateji oluşturun
 • Klanlar savaşında cüceler, elfler ve orklar gibi fantastik yaratıklarla tanışın

Şövalyeler ordunuz için silahlar, kılıçlar, yaylar, oklar, kalkanlar ve cephanelikler tasarlayan atölyenizi kurun. Topçu kazanmak için kaynaklarınızın tahsisini stratejik olarak planlayın. Savaş ve sipariş için savaşçılarınızı toplayın ve eğitin. Bu vahşi çağda silahlarda zafer yoktur, ancak gerçek savaş çelik kılıçlar ve savaş kalkanları kullanarak fetih sanatında yatmaktadır.

Kazanma stratejinizi seçin ve ticarette veya savaşta diğer şövalyelerle rekabet edin. Olmak istediğiniz kahraman olun! Bir esnaf olarak oynayın ve pazardaki diğer oyuncular ve tüccarlarla mal ve kaynak alışverişi yapın. En güçlü savaş ağası olun ve düşmanlarınızla bir demir yumrukla savaşın. Rakiplerinizi yenmek için arkadaşlarınızla ittifaklar kurun ve dev bir etkileşimli dünya haritasında milyonlarca oyuncuya karşı destansı savaşlarla savaşın. Her şey taktiklerinizi ve stratejinizi planlamakla ilgili!

 

https://youtu.be/E7zjtipC_Nw

İndir Empire: Age of Knights APK Apk Son sürüm

Empire: Age of Knights’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

2.1.7932 sürümündeki yenilikler

 1. Karakollar – Bir bölgeyi fethetmek ve tüm kaynaklarını almak için dünya haritasında karakolları ele geçirin. Karakollar çıktıyı artırmak için seviyelendirilebilir.
 2. Elçilik – Elçiliği işgal edin. Dünya haritasındaki kaynak çıktısını ve yakalayabileceğiniz karakol miktarını artırmak için seviyeyi yükseltin.
 3. Kale yer değiştirme – Kalenizi dünya haritası üzerinde farklı bir konuma taşıyın

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Guns of Glory 8.0.0 – strategic game of weapons of glory + Asia Download

Guns of Glory: The Iron Mask v8.0.0 – the strategy game “Guns of Glory” for …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir