Ejen Ali: Agents’ Arena v0.1.6 (Mod Apk) Full indir

Ejen Ali: Agents ‘Arena v0.1.6 (Mod Apk) Mega-Hit Ejen Ali: Emergency’u getiren çocuklardan yüksek oktanlı 3v3 Battle Arena.

3v3 çok oyunculu bir maçta diğer arkadaşlarla meydan oku ve işbirliği yap. Çeşitli savaş alanlarında birden fazla üs ele geçirerek düşmanlarını yen ve egemen ol! Zaferinizi koordine etmek için her biri kendine özgü özelliklere ve beceri setlerine sahip çok sayıda ajan arasından seçim yapın!

Temsilcilerinizin yeteneklerini ve becerilerini güçlendirmek için yeni yükseltmeleri toplayın ve kilidini açın ve oyunumuz geliştikçe yeni haritalar, karakterler ve oyun modlarına dikkat edin!

En son güncellemeleri resmi Facebook sayfamızda bulabilirsiniz
https://www.facebook.com/EAAgentsArena/

Ailemizin bir parçası olun! Aşağıdaki bağlantıda Discord sunucumuza katılın!

MOD:
Aptal Düşmanlar
Sadece oyuna saldırabileceksiniz, çok oyunculu bağlantı hatası veriyor çünkü bu oyun betada. Oyun tamamen bittiğinde daha fazla mod ekleyebilirim.

İNDİR:

Ejen Ali: Ajanlar Arenası v0.1.6 (Mod Apk) – indir

Ejen Ali: Ajanlar Arenası v0.1.6 (Mod Apk) – indir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir