Egg, Inc. v1.12.7 Mod Apk Hileli Full Para

 V1.12.7 Mod Apk Para Yakın gelecekte, evrenin sırları tavuk yumurtasında açılacak. Altına hücum etmeye ve olabildiğince çok yumurta satmaya karar verdiniz.

Tavukları yumurtadan çıkarın, tavuk evleri inşa edin, şoförler kiralayın ve dünyanın en gelişmiş yumurta çiftliğini inşa etmek için araştırma yapın.

Özünde artımlı (tıkırtı) bir oyun olan Egg, Inc., simülasyon oyunlarından benzersiz bir his ve oyun stili sağlayan birçok öğeyi kullanır. Menüler yerine, canlı ve renkli 3D grafikler ve bir tavuk sürüsünün keyifli bir simülasyonu sunulur. Yatırımlarınızı akıllıca seçmenin yanı sıra, düzgün çalışan ve verimli bir yumurta çiftliği sağlamak için kaynaklarınızı dengelemelisiniz.

Burada herkes için bir şey var:
Sıradan oyuncular Egg Inc’in rahat hissi ve güzel görünümünü seviyor. Harika bir yumurta çiftliği inşa etmek için zaman ayırın ve tüm içeriği keşfedin.

Daha deneyimli artımlı (tıklayıcı) oyuncular, oyun boyunca ihtiyaç duyulan farklı oyun stillerinin sağladığı ortaya çıkan oyun ve derinliği sevecektir. Astronomik değeri olan devasa bir yumurta çiftliğine sahip olmanın nihai hedefine ulaşmak için, zamanınızı en iyi şekilde kullanmak için birçok prestij boyunca stratejileri dengelemeniz gerekecektir.

Özellikler
– Kendinize meydan okuma fırsatları ile basit, Casual oyun
– Tavuk sürüsü!
– Düzinelerce araştırma öğesi
– Düzinelerce görev
– Birçok farklı tavuk evi ve nakliye aracı
– “İç İçe” Prestij sistemi oyunu her zaman yeni hissettiriyor
– Piksel mükemmel UI ve gölgelerle harika 3d grafikler
– Google Play Oyunlar başarıları ve skor tabloları arkadaşlarınız ve dünya!

Mod:

Altın Yumurta
Harcanan para artar!

İNDİR :

Egg, Inc. v1.12.7 Hileli Apk Para – PCLOUD LINK

Egg, Inc. v1.12.7 Hileli Apk Para – RACATY LINK

Egg, Inc. v1.12.7 Hileli Apk Para – ZİPPYSHARE

Egg, Inc. v1.12.7 Hileli Apk Para – DRIVE LINK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir