Egg, Inc 1.12.9 Full Apk +Mod for Android

Egg, Inc hakkında özet

ad Yumurta, inc APK
Yayımcı Auxbrain Inc
En son sürüm 1.12.9
Platformlar Android 4.0
paket com.auxbrain.egginc
İndirme: original Egg, Inc APK

Egg, Inc Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,6 puan aldı, toplam 799,685 kişi oy kullandı.

Yakın gelecekte, evrenin sırları tavuk yumurtasında açılacak. Altına hücum etmeye ve olabildiğince çok yumurta satmaya karar verdiniz.

Tavukları yumurtadan çıkarın, tavuk evleri inşa edin, şoförler kiralayın ve dünyanın en gelişmiş yumurta çiftliğini inşa etmek için araştırma yapın.

Özünde, artışlı bir (tıklayıcı) oyunu Yumurta, Inc . simülasyon oyunlarından benzersiz bir his ve oyun stili sağlayan birçok öğe kullanır. Menüler yerine, canlı ve renkli 3D grafikler ve bir tavuk sürüsünün keyifli bir simülasyonu sunulur. Yatırımlarınızı akıllıca seçmenin yanı sıra, düzgün çalışan ve verimli bir yumurta çiftliği sağlamak için kaynaklarınızı dengelemelisiniz.

Önemli

 • Kendinize meydan okuma fırsatlarına sahip basit, gündelik oyun
 • Tavuk sürüsü!
 • Düzinelerce araştırma öğesi
 • Düzinelerce görev
 • Birçok farklı tavuk evleri ve nakliye araçları
 • “İç İçe” Prestij sistemi, oyunu her zaman yeni hissettiriyor
 • Piksel mükemmel UI ve gölgeler ile harika 3d grafikler
 • Google Play Oyunlar Başarıları, Liderler ve Görevler!

Bir kümes hayvanı çiftliği oluşturmak için, önce kümes hayvancılığı için büyük tesisler inşa etmeniz gerekir, daha sonra kümes hayvanlarını taşımak için bir sürücü kiralayabilir ve hatta kuşunuzun içinde bir araştırma merkezi inşa edip tek bir bütün haline getirebilirsiniz. Dünyanın en gelişmiş kuşunu alın! Daha fazla tavukun inkübasyonu ve üretimi de sizin gündeminizde olmalı!

Egg, Inc’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.12.9 sürümündeki yenilikler

 1. Samsung ekran hata düzeltmesi
 2. Reklam geliştirmeleri ve hata düzeltmeleri
 3. Diğer Küçük hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir