eFootball PES 2020 4.3.1 Full Apk + Mod + Data for Android Full

eFootball PES 2020 Mod bir Spor Android Oyunudur . Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 4.194.263 kişi oy kullandı.

genel bakış

Burada, PES ekibinde, eFootball PES 2020 mobil güncelleme, hayranlara şimdiye kadar oluşturulan en sürükleyici rekabetçi futbol simülasyonunu sağlama hedefimizi gerçekleştirme yönünde başka bir büyük adım temsil ediyor.

Bizim için PES’in temel konsepti, sadece gerçek insanlara karşı gerçek zamanlı olarak karşılaşıldığında yaşanabilecek kalp durma heyecanı türü ile tanımlanır. Bu fikir yeni başlığımızla şekilleniyor: eFootball, e-spor ve futbol arasında eşi görülmemiş bir füzyonu simgeliyor. Buna uygun olarak, PES 2020, serinin dünya çapında hayranlarına hem yerel hem de çevrimiçi çok oyunculu olarak birbirleriyle rekabet etmek için eğlenceli ve yaratıcı yollar sunmaya odaklanmasını iki katına çıkaracak.

İle eFootball PES 2020 Mod, E3 2019’un “En İyi Spor Oyunu” ödülünü kazanan aynı eleştirmenlerce beğenilen konsol oyununu aldık ve bugüne kadarki en otantik mobil futbol deneyimini sunmak için özünü damıttık. İkonik İspanyol orta saha oyuncusu Andrés Iniesta ile birlikte geliştirilen yepyeni “Finesse Dribble” tekniği sayesinde topun yaratıcılığını daha önce hiç olmadığı gibi alın. Yakalama ve genel top kontrolündeki diğer geliştirmeler de, her oyuncunun sahada oynadığı yoldaki küçük farklılıklardan yararlanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca bazı oyuncuların yakındaki takım arkadaşlarının davranışlarını etkilemesine izin veren “Inspire” sistemini de ekledik. Bu parçaların toplamı, oyuncunun bireyselliğini vurgulayan bir deneyim,

Önemli

Aynı kanepede bir arkadaşınızla yerel maç deneyimini yaşayın ya da internet üzerinden birlikte oynamak için bir arkadaşınızı çevrimiçi kaydedin. “EFootball” da, dünyanın dört bir yanından gelen kullanıcılarla yüzleşebilir, zaman sınırlı rekabet etkinliklerine girebilir ve en iyi yüksek yoğunluklu e-spor oyununun tadını çıkarabilirsiniz.

Tüm zamanların favorileri Maradona, Batistuta ve Kahn’ın yanı sıra Beckham, Zico ve Totti gibi özel efsanelerin yanı sıra birkaç yeni efsane de yer alacak.

Hafta sonu maçlarında iyi performans gösteren oyuncular oyunda Öne Çıkan Oyuncular olarak görünür. Bu özel versiyonlar, daha yüksek derecelendirmelere, benzersiz kart tasarımlarına ve bazı durumlarda ek becerilere sahiptir. PES 2020 Apk’dan başlayarak, milli takımın öne çıkan oyuncularının sezon boyunca görünmesini bekleyebilirsiniz.

EFootball PES 2020 OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Jp.konami.pesam” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

  1. Oyuna oyuncuların yeni “İkonik Moment Serisi” eklendi.
  2. Yeni Efsaneler eklendi.
  3. Bazı sorunlar giderildi.

eFootball PES 2020 Apk APK

EFootball PES 2020’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir
GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir