eFootball PES 2020 4.6.2 Full Apk + Mod Full Data for Android

EFootball PES 2020 hakkında özet 4.6.2 APK + Android için Mod

İsim eFootball PES 2020
Yayımcı
En son sürüm 4.6.2
Platformlar Android 5.0
Paket jp.konami.pesam

Genel Bakış

Sevgili dostlar, eFootball PES 2020 APK’sının OBB ile son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Spor Android Oyunudur ve 50.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. EFootball PES 2020 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,2 puan aldı ve toplam 5,056,747 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

PES ekibinde, eFootball PES 2020 mobil güncellemesi, taraftarlara şimdiye kadar oluşturulmuş en sürükleyici, rekabetçi futbol simülasyonunu sağlama hedefimizi gerçekleştirme yolunda bir başka muazzam adımı temsil ediyor.

Bizim için PES’in temel kavramı, yalnızca gerçek insanlarla gerçek zamanlı olarak karşı karşıya geldiğinde yaşanabilecek kalp durdurucu heyecanlar tarafından tanımlanır. Bu fikir, e-spor ve futbol arasında benzeri görülmemiş bir füzyonu simgeleyen yeni başlığımız eFootball’da somutlaşıyor. Buna paralel olarak PES 2020, serinin dünyadaki hayranlarına hem yerel hem de çevrimiçi çok oyunculu olarak birbirleriyle rekabet etmenin eğlenceli ve yaratıcı yollarını sunmaya odaklanmasını iki katına çıkaracak.

İle E3 2019’un “En İyi Spor Oyunu” ödülünü kazanan aynı eleştirmenlerce beğenilen konsol oyununu aldık ve size bugüne kadarki en otantik mobil futbol deneyimini sunmak için özünü damıttık. İkonik İspanyol orta saha oyuncusu Andrés Iniesta ile birlikte geliştirilen yepyeni “Finesse Dribble” tekniği sayesinde, topa hiç olmadığı kadar yaratıcı şekilde hakim olun. Tuzağa düşürme ve genel top kontrolündeki diğer geliştirmeler, her oyuncunun sahada oynama şeklindeki küçük farklılıklardan yararlanmanızı sağlayacaktır. Ayrıca, belirli oyuncuların yakındaki takım arkadaşlarının davranış biçimini etkilemesine izin veren “İlham Verme” sistemini de ekledik. Bu parçaların toplamı, oyuncunun bireyselliğini vurgulayan bir deneyimdir,

Öne Çıkanlar

Aynı kanepede bir arkadaşınızla yerel maç oyununu deneyimleyin veya internet üzerinden birlikte oynamak için çevrimiçi olarak bir arkadaşınızı kaydedin. “EFootball” da dünyanın her yerinden kullanıcılarla karşılaşabilir, sınırlı süreli rekabetçi etkinliklere katılabilir ve en iyi yüksek yoğunluklu e-spor oyununun keyfini çıkarabilirsiniz.

Tüm zamanların favorileri olan Maradona, Batistuta ve Kahn’ın yanı sıra Beckham, Zico ve Totti gibi özel efsanelerin yanı sıra bir dizi yeni efsane de yer almaya hazırlanıyor.

Hafta sonu maçlarında iyi performans gösteren oyuncular oyunda Öne Çıkan Oyuncular olarak görünecek. Bu özel sürümler daha yüksek derecelendirmelere, benzersiz kart tasarımlarına ve bazı durumlarda ek becerilere sahiptir. PES 2020 Apk’tan başlayarak, milli takımın Öne Çıkan Oyuncularının sezon boyunca görünmesini de bekleyebilirsiniz.

EFootball PES 2020 APK Mod Son sürümü indirin

EFootball PES 2020’yi indirme bağlantısını yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

Download eFootball PES 2020 Mod Apk v4.6.2

Download eFootball PES 2020 OBB

Google Play

 

EFootball PES 2020 OBB nasıl kurulur

  1. İndirilen APK dosyasını yükleyin
  2. “Jp.konami.pesam” klasörünü çıkarın ve “Android / Obb /” klasörüne kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.6.2 sürümündeki yenilikler

  1. Yeni / güncellenmiş yüz modelleri
  2. Yeni / güncellenmiş oyuncu portreleri
  3. Yeni yönetici portreleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Baseball 9 1.6.8 – the popular sports game “Baseball 9” Android Full mod Download

Baseball 9 v1.6.8 + Mod – Fantastic and exciting sports game “Baseball 9” Android Normal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir