Edge Screen 2.2.7 Apk + Mod for Android Download

Kenar Ekran Mod Kişiselleştirme Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 14.405 kişi oy kullandı.

genel bakış

Akıllı telefon amiral gemilerinin avantajlarından biri, kullanıcıların favori uygulamaları başlatmasını, sistem ayarlarını değiştirmesini, belirli kişileri aramasını, müzik çalmasını kontrol etmesini, takvim etkinliklerini kontrol etmesini ve hatta klasör ve dosyalara doğrudan erişmesini sağlayan kenar ekranı ve kenar panelidir. kenar çubuğu uygulaması. Kenar çubuğu hafifçe kayan bir hareketle açılır.

Edge Action apk , adından da anlaşılacağı gibi, bu harika özelliği tam anlamıyla herhangi bir cihaza getiriyor ve telefonunuzda veya tabletinizde kenar başlatıcısının birçok avantajından yararlanabilirsiniz. Bu nedenle, cihazınıza Edge Action – Edge Screen’i ücretsiz indirin, kenar başlatıcısının keyfini çıkarın ve kenar dışı telefonunuzdaki özellikleri yaşayın.

Edge Screen, ücretsiz kenar çubuğu uygulaması, temiz ve düzgün bir tasarıma sahiptir ve arayüz o kadar kullanıcı dostudur ki, tüm fikri anlamaya bir dahi almaz. Farklı yan panelleri başlatarak gerekli izinleri vermeniz, kenar panelleri özelleştirmeniz ve en sevdiğiniz uygulamalara erişmeniz, sistem ayarlarını, bir müzik çaları ve çok daha fazlasını açmanız yeterlidir.

Önemli

 • Uygulamalar – Favori ve en çok kullanılan uygulamayı kenar çubuğu paneline ekleyin ve Kenar Ekle panelini açmak için kaydırarak açın.
 • Kişiler – Sık görüştüğünüz kişileri genellikle nasıl arar veya ona mesaj gönderirsiniz? Onları Contact Edge paneline eklemeye ve neredeyse her yerden bunlara erişmeye ne dersiniz?
 • Hızlı Ayarlar – Telefonunuz bildirim panelini tek elle açamayacak kadar büyük? Kenar çubuğu uygulamasından sistem ayarlarını değiştirmeyi deneyin.
 • Sanal Tuşlar – Telefonunuzun fiziksel düğmeleri düzgün çalışmıyor mu? Sanal Tuşlar paneli, Ana Ekran, Geri, Ekran kaydedici, Ekran yakalama ve güç düğmeleri gibi işlev gören yazılım düğmeleri sağlar.
 • Takvim – Toplantılarınıza, etkinliğinize ve randevularınıza Takvim paneline erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
 • Hesap Makinesi – Basit bir hesap makinesi, hesaplamaları hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olur
 • Edge Müzik Çalar – Müzik çalmayı kontrol etmenin en havalı ve en kolay yolunu düşünebilir misiniz? En iyi müzik çalar özelliğini deneyelim.
 • Kenar Dosya Gezgini – kenar panellerinden dosyalarınızı ve klasörlerinizi kolayca yönetmenizi, erişmenizi sağlar

İndirme: Edge Screen Mod APK

Edge Ekranını indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Mod bilgisi

 • Premium özelliklerin kilidi açıldı;
 • Devre Dışı / Kaldırılmış İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler;
 • Analytics / Crashlytics devre dışı bırakıldı.

Ne var ne yok

 1. Android P ve sonraki sürümlerde çökme sorunları düzeltildi

Kenar ekran APK hakkında özet

ad Kenar Ekranı
Yayımcı Edge Action Studio
En son sürüm 2.2.7
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir