eBoox 2.32 Apk + Mod for Android

eBoox Mod bir Kitaplar ve Referans Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı ve toplam 81.830 kişi oy kullandı.

genel bakış

eBoox Apk en güzel kitap okuyucu: fb2, epub, doc, docx, mobi, prc, txt, rtf, odt, html, cbr, cbz, zip ve rar arşivleri. Herhangi bir telefon klasörü, SD kart, bulut ve tarayıcılardan kitapların okuyucuya kolayca yüklenmesi. eBoox ücretsizdir, reklam yoktur, ancak birçok avantajı vardır.

Önemli

  • Rahat okuma için harika ayarlar;
  • Anında yükleme sayfaları;
  • Hafıza kartınızdan veya İnternet’ten basit ve kullanışlı kitap yükleme;
  • Dostu arayüz;
  • Android cihazlar için dosyaları senkronize etme;
  • Kullanıcılarını duyan destek hizmeti

İndirme: eBoox Mod APK

EBoox’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir