eBoox 2.34 Apk Full Mod for Android

EBoox hakkında özet 2.34 APK + Mod for Android

İsim eBoox
Yayımcı MobiPups +
En son sürüm 2.34
Platformlar Android 4.0
Paket com.reader.books

Genel Bakış

Sevgili dostlar, size eBoox APK’sinin son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Kitaplar ve Referans Android Uygulamasıdır ve 1.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. EBoox MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,8 puan aldı ve toplam 87 bin 398 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

eBoox Apk en güzel kitap okuyucusudur: fb2, epub, doc, docx, mobi, prc, txt, rtf, odt, html, cbr, cbz, zip ve rar arşivleri. Kitapların herhangi bir telefon klasöründen, SD karttan, buluttan ve tarayıcılardan okuyucuya uygun şekilde yüklenmesi. eBoox ücretsizdir, reklam yoktur, ancak birçok avantajı vardır.

Öne Çıkanlar

  • Rahat okuma için harika ayarlar;
  • Anında yükleme sayfaları;
  • Hafıza kartınızdan veya internetten basit ve rahat kitap yükleme;
  • Kullanıcı dostu arayüz;
  • Android cihazlar için dosyaları senkronize edin;
  • Kullanıcılarını duyan destek hizmeti

EBoox APK Mod Son sürümü indirin

EBoox’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

DOWNLOAD (INDIR)

 

Download eBoox Mod Apk v2.34

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir