Earth Protect Squad 1.86.64b Apk Mod for Android Full

Earth Protect Squad Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,5 puan aldı, toplam 65791 kişi oy kullandı.

genel bakış

Bu işgalin başlangıcı. Nereden geldiklerini bilmiyoruz – uzayın derinliklerinden veya başka bir boyuttan. Tüm bildiğimiz – barışla gelmediler.

Önemli

Dünya’nın yörüngesinde büyük dünya dışı uzay gemileri ortaya çıktı. Önce tüm büyük askeri üsleri yok ettiler, sonra gezegenin çeşitli köşelerinde bir şeyler aramaya başladılar.

Bize saldırmak için savaş makineleri ve garip mutant yaratıklar kullandılar. Sonra daha da kötüleşti – halkımızı silahlarına dönüştürmeye başladılar.

Earth Protect Squad son umudumuz. Uzaylı tehdidiyle yüzleşmek için küçük bir askeri örgüt kuruldu. Savaşacak her şeyimiz var – yüksek eğitimli askerler, çok sayıda modern silah ve cephanemizdeki savaş botları ve kuvvet alanları gibi en son teknolojiler.

Silahlarımızı değiştirmek ve taktiksel avantaj elde etmek için cephanelik laboratuvarımız var – görevden önce kapsamınızı, namlu bağlantınızı veya hatta cephane türünü kolayca değiştirebilirsiniz.

Ne aradıklarını bulmalıyız. Onlarla nasıl savaşacağımızı ve evimizi nasıl savunacağımızı öğrenmeliyiz.

İndirme: Earth Protect Squad Apk APK

Earth Protect Squad’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir