Earn to Die 2 1.4.24 Apk Full Mod for Android

Earn to Die 2 hakkında özet

ad Ölmek Kazan 2
Yayımcı
En son sürüm 1.4.24
Platformlar Android 4.1
paket com.notdoppler.earntodie2
İndirme: Original Earn to Die 2 APK

Sevgili dostlar, size Earn to Die 2 APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Racing Android Oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Earn to Die 2 MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.4, toplam 1.648.735 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Grafik tepesi hit Earn to Die için bu muazzam takipte bir zombi kıyametinden aracınızı kullanın!

Ülkenin diğer tarafında bir tahliye gemisi bekliyor. Yolunda duran tek şey: zombiler tarafından istila edilen şehirden sonra şehir. Sadece bitkin bir araba ve az miktarda para ile tanıdık bir durumla karşılaşırsınız … hayatta kalmak için zombi ordularını sürmek için!

Önemli

 • Earn to Die 2 Apk , selefinden beş kat daha büyük yeni bir Hikaye Modu sunuyor. Oyun tanıdık çöl ortamından ayrılıyor ve zombiler tarafından istila edilen şehirlerin derinliklerine iniyor.
 • Seviyeler artık çok katmanlı! Çürümüş otoyol üst geçitleri boyunca, yeraltı tünelleri ile sürün veya epik zombi dolu fabrikaları parçalayın. Hangi yolu seçerseniz seçin, zombi ordularından kaçamayacaksınız – tek seçiminiz onları parçalamak!
 • Bir spor araba, bir itfaiye aracı ve hatta bir dondurma kamyoneti de dahil olmak üzere 10 farklı aracın kilidini açın ve yükseltin. Her araç, zırhlı çerçeveler, tavana monte silahlar, güçlendiriciler ve daha fazlası gibi bir dizi yükseltme ile donatılabilir. Bu zombilerin hiç şansı olmayacak.
 • Araçlar artık tamamen yok edilebilir. Çok dikkatli değilseniz, aracınız smithereens’e çarptığında hayatınıza devam edin.
 • Ne için bekliyorsun? O kurtarma gemisi sonsuza kadar beklemeyecek! Kendinizi vahşi bir yolculuğa hazırlayın – ve cidden, zombi dolu fabrikaları parçalamak gibi bir şey yok!
 • Earn to Die 2, Earn to Die 2012 ve Earn to Die 2: Exodus’u içeren orijinal web serisinin daha büyük ve daha iyi bir sürümüdür.

En son sürümü indirin

Earn to Die 2’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Ne var ne yok

 1. Performans geliştirmeleri
 2. Hata düzeltmeleri

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.4.24 sürümündeki yenilikler

 1. Performans geliştirmeleri
 2. Hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir