e-Anatomy 4.12.5 Apk Full Mod for Android

E-Anatomi hakkında özet

ad E-Anatomi
Yayımcı IMAIOS SAS
En son sürüm 4.12.5
Platformlar Android 4.1
paket net.imaios.eanatomy
İndirme: Orijinal e-Anatomi APK

Sevgili dostlar, biz size e-Anatomi APK son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Sağlık ve Fitness Android APP olduğunu ve 100.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. E-Anatomi MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.3, toplam 2.016 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

IMAIOS e-Anatomi doktorlar, radyologlar, tıp öğrencileri ve radyografiler için bir insan anatomisinin atlasıdır. Satın almadan önce deneyin: Abone olmadan ve tıbbi etiketlerimize erişmeden önce 8.500’den fazla tıbbi ve anatomik görüntüyü ücretsiz olarak görselleştirin.

e-Anatomi, ödüllü IMAIOS’un e-Anatomisi çevrimiçi atlasına dayanmaktadır. e-Anatomi, mobil cihazınızda insan anatomisi için en eksiksiz referansı taşımanıza izin verir.
(Daha fazla bilgi ve demo http://www.imaios.com/ adresinde bulunabilir)

e-Anatomi 375.000’den fazla anatomik yapıya ve 5.400’den fazla tercüme edilmiş tıbbi etikete sahiptir. Modüllerimiz beş görüntü yöntemini kapsar: CT, MRI, Radyografiler, Anatomik Diyagramlar ve Nükleer görüntüler. Bazı örnek modül başlıkları şunlardır: Gözenekli kemik BT, Yüz CT, Omurilik Diyagramları, onkoloji için CT lenf düğümleri, Koroner CT ve Diyagramlar, Pelvis MRI ve daha fazlası!

Önemli

 • Parmağınızla hareket ederek görüntüler arasında gezinin
 • Yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak için sıkıştırın
 • Anatomi etiketlerini görüntülemek için dokunun
 • Anatomi etiketlerini kategorilere göre açma ve kapatma
 • Arama dizinini kullanarak bir modülde tanımlanan herhangi bir yapıyı bulun
 • Otomatik ekran döndürme
 • Uygulamadaki dilleri değiştirme

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.12.5 sürümündeki yenilikler

 1. Artık favori olarak bir yapı ekleyebilirsiniz
 2. Japonca çeviriler güncellendi
 3. Küçük hata düzeltmeleri

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir