Dusky Moon 4.3 Apk Full Mod for Android

Dusky Moon hakkında özet

ad Gölgeli Ay
Yayımcı
En son sürüm 4.3
Platformlar Android 4.0
paket air.com.HFG.Duskymoon
İndirme: Orijinal Dusky Moon APK

Sevgili dostlar, Size Dusky Moon APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Puzzle Android Oyunudur ve 100.000’den fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Gölgeli Ay MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.1 puan aldı ve toplam 1.969 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Dusky Moon, interaktif bulmacalar ve stratejik oyun oynama zorluklarına sahip, üç hikaye çizgisine yayılmış bir nokta ve tıklamaya dayalı kaçış oyunudur.

Oyunun heyecan verici gizeminde, kibir evrenin dengesini yok etmeden önce içeri girmeli ve yeni Cehennem Kralı’nı yok etmenin bir yolunu bulmalısın.

Oyunun maceracı ikinci bölümünde, doğaüstü güçleri nedeniyle kaçırılan arkadaşınız Sam’i aramak için hayaletlerin, cadıların ve bilinmeyenlerin paralel alemlerinden geçmelisiniz. Arkadaşınızı kimin aldığını ve onun için planlarının ne olduğunu bularak bu muhteşem dünyaların sırlarını bulun.

Bu duygusal yüklü hikayede bir araştırma seferi içindesiniz. 18. yüzyılda, hapishanede yüzünde demir maske ile yaşayan ve ölen gizemli bir insan hakkındaki gerçeği bulmalısınız.

Kaçış oyunlarında gerçek dehşete kapılmak ister misin? Sadece oyna ve hisset.

Önemli

 • 130’dan fazla benzersiz bulmaca
 • Üç ilgi çekici hikaye
 • 50’den fazla fantezi ve maceracı oyun
 • Yeni başlayanlar için kolayca anlaşılabilir hale getirildi
 • Profesyoneller için zorlu oyun oyunları var
 • Günlük hediyelerle para kazanın
 • Benzersiz başarıları tamamlayarak kendinize meydan okuyun
 • Liderlik tablosundaki ilerlemenizi kontrol edin ve karşılaştırın

En son sürümü indirin

Dusky Moon’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

4.3 sürümündeki yenilikler

 1. Küçük hata düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Magic Jigsaw Puzzles 6.13.9 – download the intellectual puzzle game of magic Android mod

Magic Jigsaw Puzzles v6.13.9 + Mod – the popular jigsaw puzzle game for Android , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir