Duels 1.4.1 Apk Full Mod for Android

Duels hakkında özet

ad Düellolarını
Yayımcı
En son sürüm 1.4.1
Platformlar Android 4.4
paket com.deemedyainc.duels
İndirme: original Duels APK

Sevgili dostlar, size Düello APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Düello MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı ve toplam 21.481 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Nihai dövüş oyun deneyiminin keyfini çıkarın, Duels Mod apk yüksek enerjisiz bir aksiyon RPG PVP oyunu (1vs1), ancak bir farkla: benzersiz otomatik savaş sistemi herkesin canavarlarla oynayabileceği ve savaşabileceği anlamına gelir. En sevdiğiniz ortaçağ savaşçısını / savaşçısını seçin, silahları kullanın ve çevrimiçi epik çok oyunculu klan arena savaşlarına hazırlanın!

Önemli

  • Dünyanın dört bir yanındaki oyunculara ve kahramanlara karşı savaşın, en iyi klan olmak için takım olun ve savaşlarla dolu bu destansı çok oyunculu fantezi aksiyon RPG oyununda klan HERO olarak ibadet edin.
  • Daha zor ve tehlikeli olacak şekilde yeteneklerinizi genişletin. Daha fazla hasar vermek ve savaşçıları yenmek için Meteor, Buz duvarı ve zehir yumrukları gibi özel becerileri kullanın. Savaş sanatı.
  • Savaş alanında benzersiz Düello savaşında rakiplerinizi alt etmek için yüzlerce acı silah, güçlü kılıç ve balta, çılgın kalkan ve serin vücut zırhının kilidini açın.
  • Zindanlar ve Kampanyalar modlarındaki dev canavarları yenmek için Ateş, Buz, Demir ve Zehir saldırılarını kullanın. Daha iyi yağma almak ve savaşçınızı yeni büyü becerileriyle geliştirmek için gerçek oyuncuları dövün ve farklı liglerde ilerleyin.

Güvenli?

Aygıtı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.4.1 sürümündeki yenilikler

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir