DuckDuckGo 5.52.4 Apk for Full Android

DuckDuckGo Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 10.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.7 puan aldı, toplam 432.364 kişi oy kullandı.

genel bakış

At DuckDuckGo App , Internet öylesine ürpertici hissediyorum ve online hak gizlilik güneşlikler kapatılması gibi basit olarak olmalıdır almıyorum gerektiğine inanıyoruz. Uygulamamız, İnternet’i nereye götürürse götürsün, web’de arama yaparken ve internette gezinirken kişisel bilgilerinizin kontrolünü elinize almanız için gereken gizlilik özelliklerini sağlar.

Önemli

  • Reklam İzleyici Ağlarından Kaçış – Gizlilik Korumamız, sizi takip eden büyük reklam ağlarını açığa çıkararak bulabildiğimiz tüm gizli üçüncü taraf izleyicileri engelleyecek, böylece sizi izlemeye çalışanları takip edebilirsiniz.
  • Şifreleme Korumasını Artırın – Siteleri, verilerinizi İSS’ler gibi meraklı gözlerden koruyarak şifreli bir bağlantı kullanmaya zorlarız.
  • Özel Olarak Arayın – Finansal, tıbbi ve politik sorularınız gibi en kişisel bilgilerinizi arama motorunuzla paylaşırsınız. Aradığınız şey kendi işiniz, bu yüzden DuckDuckGo araması sizi izlemiyor. Hiç.
  • Gizlilik Politikalarını Çözme – Puanlarını ve web sitesi hizmet şartları etiketlerini ve varsa gizlilik politikalarını dahil etmek için Hizmet Şartları ile ortaklık kurduk.

İndirme: DuckDuckGo Mod APK

DuckDuckGo’yu indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Artık uygulama simgenizi özelleştirebilirsiniz! Denemek için ayarlara gidin.
  2. 3’ten fazla yer işaretiniz varsa, artık bunları arayabilirsiniz!
  3. Ayrıca, bozuk site raporu deneyimini de iyileştirdik.

DuckDuckGo hakkında özet bilgi APK

ad DuckDuckGo
Yayımcı DuckDuckGo
En son sürüm 5.52.4
Platformlar Android 5.0
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Racing Limits 1.3.9 -Android game “allowed speed” car +mode Download

Racing Limits v1.3.9 + Mod – Exciting and popular car speed game for Android + …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir