Duck Life 3.00007 Full Mod APK

Duck Life 3.00007 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Ördek Hayatı
Yayımcı
En son sürüm 3.00007
Platformlar Android 2.3.3
Paket içeriği com.mad.ducklife

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Duck Life APK’nin son sürümünü sizlere sunuyoruz . Bu uygulama bir Spor Android Oyunudur ve 1.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com da barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Duck Life MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,0 puan aldı ve toplam 71 bin 941 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Ördek yavrunuzu şampiyon bir yarışçıya dönüştürün! Nihai ördek eğitim oyununu oynamaya hazır mısınız? Uluslararası alanda 150 milyondan fazla oyunu toplayan ödüllü çevrimiçi oyun nihayet sizin elinizde!

Ördeğinizi koşma, yüzme, uçma, tırmanma ve zıplama gibi 15 mini oyunda eğitin. Turnuvalarda rakip ördeklere karşı yarışırken, heyecan verici dünyalar keşfederken ve yeni beceriler öğrenirken gururla izleyin. Nihayetinde, kelimenin tam anlamıyla alevler içinde olan ve sonsuz ihtişamla taçlandırılan şampiyon ördeğe karşı son yarışta ördeğinize katılın.

Yenilenen uygulama sürümü, yeni ve geliştirilmiş yarışlar, grafikler, müzik ve mağaza aksesuarlarına sahiptir. Bu şimdiye kadarki en şarlatan Duck Life Modu !

Öne Çıkanlar

 • Diğer ördeklere karşı jeton ve turnuva biletleri için yarışın!
 • Yeni mağazalar ve rakipler içeren 6 farklı ördek dünyası. Çayır, Bataklık, Dağlar, Buzul, Şehir, Volkan
 • Ördeğinize çılgın şapkalar giydirin ve onlara harika saç stilleri verin!
 • Sevimli karakterler
 • Olağanüstü grafikler
 • Büyüleyici müzik
 • 30’dan fazla yarış

Duck Life APK Mod Son Sürüm İndir

Duck Life’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD

Download Duck Life Mod Apk v3.00007

Google Play

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan kurulum moduna aldığınızda endişelenmenize gerek yok. Otomatik modda her gün gönderilen tüm dosyaları virüsten koruma yazılımıyla tarıyoruz.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyiciyi kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketindeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum sürecini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosyaları indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

3.00007 sürümündeki yenilikler

 • Desteklenen 64 bit CPU’lar

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir