Dual Space 3.0.11 Premium Apk +Full Mod for Android

Dual Space Mod bir Araçlar Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.4 puan aldı, toplam 700.805 kişi oy kullandı.

genel bakış

Tamamen WhatsApp ile uyumlu ilk uygulama. WhatsApp’ın diğer klonlanmış uygulamalarda çöktüğünü görürseniz, lütfen DualSpace’i seçin. WhatsApp’ın çalışma kararlılığını garanti edebiliriz.

Telefonunuzda aynı uygulamanın farklı sosyal hesaplarını sık sık değiştirmek zorunda kaldınız mı?

WhatsApp’ta herhangi bir mesaj eksik olduğunda hesaplarınızı çevrimiçi tutmak için hiç iki veya daha fazla telefon kullandınız mı ?

Şimdi, siyah teknoloji, Dual Space çıktı! Sorununuzu mükemmel bir şekilde çözebilir! Birden fazla hesapta oturum açmak ve hepsini aynı anda çevrimiçi tutmak için bir telefonu kolayca kullanabilirsiniz! Ve farklı hesapların mesaj alımı ve veri depolama sorunu hakkında endişelenmenize gerek yoktur, çünkü bunlar bağımsız olarak çalışır ve birbirlerine müdahale etmezler.

Önemli

  • Kişisel hesaplarınızı ve iş hesaplarınızı aynı anda çevrimiçi tutun ve yaşam ile iş arasında kolayca denge kurabilirsiniz.
  • Hemen hemen tüm sosyal uygulamalar Dual Space’te ikinci bir hesap için desteklenir. Farklı hesaplardaki veriler birbirini etkilemez.
  • Kendi gizli hesabınızı bulamayacak mısınız? Dual Space sizin için bir gizlilik bölgesi oluşturur ve telefon sisteminde iz bırakmaz. Özel hesabınızı gizleyebilir ve başkaları tarafından görülemez, bu nedenle veri güvenliğiniz sağlanır ve gizliliğiniz korunur.
  • Dual Space, uygulamaları klonlayabilen en son teknolojidir. Telefonunuza daha fazla uygulama yüklemiyoruz, böylece telefonunuz çok sorunsuz çalışıyor!
  • İki hesap telefonunuzda aynı anda çalışıyor, bunları tek bir tuşla kolayca değiştirebilir, ardından farklı hesapları etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Aracı yazılımları yıllardır araştırdık, aynı zamanda hizmette birden çok hesap kaydı da istikrarlı çalışmayı sağlayabilir.
  • Basit arayüz çalışması.
  • APP dosyası küçük, düşük CPU Tüketin, düşük güç tüketimi.
  • Hızlı klonlama , tüm uygulamalar çift açılabilir.

İndirme: Dual Space Mod APK

Dual Space’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Reklamların görüntüleme stratejisini optimize edin

Dual Space APK hakkında özet

ad Çift Boşluk
Yayımcı DUALSPACE
En son sürüm 3.0.11
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir