Drops: Language learning 34.52 Premium Full Apk +Mod for Android

Drops Mod bir Eğitim Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.6 puan aldı, toplam 192.844 kişi oy kullandı.

genel bakış

Drops Apk , dil öğreniminden “sıkıcı” çıkarır: faydalı kelimeler, muhteşem minimalist çizimler ve hızlı tempolu mikro oyunlar aracılığıyla hafızanıza ışınlanır. Eğlenceli kısım? Günde sadece 5 dakika sürer. Aslında her zaman alırsınız! Çılgın? Evet. İşler? Kesinlikle!

Önemli

  • Damlalar% 100 görseldir: Resimleri ana dilinize değil, doğrudan anlamını bağlamak için kullanıyoruz! Aracı yok. 36 dil öğrenmede daha hızlı, daha iyi ve daha eğlenceli!
  • 5 dakikalık oturum sınırı: öğrenme süresinin sınırlandırılması mantıksız gelebilir, ancak Damlaları inanılmaz derecede bağımlılık yapar, bu da dil öğrenimi hakkında konuşurken kötü bir şey değildir. Giriş engeli yok. Bahane yok: DAİMA 5 dakikanız var!
  • Zahmetsiz uygulama: Oyunların neden bu kadar eğlenceli ve bağımlılık yaptığını iyi inceledik ve çılgınca sürükleyici bir uygulama oluşturmak için Android Drops uygulamasının özünü enjekte ettik, ancak bu durumda değerli bir varlık oluştururken oyununuzu boşa harcamayın : yeni bir dil bilgisi.
  • Hızlı tempo: Hızlı tempoya inanıyoruz ve telefonunuzun klavyesinde yazmak hızlı olmaktan başka bir şey değil. Hızlı tokatlamak ve musluklara merhaba deyin! 5 dakikanızdan en iyi şekilde yararlanmak için bu ekstra saniyelere ihtiyacınız olacak 😉
  • Kelime dağarcığı: Dilbilgisi yok, sadece pratik değeri yüksek küratörlüğünde kelimeler. Damlalar bir şeye odaklanır ve bunu son derece iyi yapar. Drops, yeni başlayanlar için “alfabe” kursları da öğretir.
  • Öğrenme alışkanlığını geliştirin: Drops sizi bir dil öğrenme bağımlısına dönüştürmek istiyor. Öğrenme aracınız ne kadar etkili olursa olsun, günlük olarak kullanmazsanız, gerçekten önemli değildir. Damlalar zihninizi hileler ve bunun için daha iyi olacaksınız!

İndirme: Drops Mod APK

Damlaları indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya oyuntakip.com a geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin .

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Drops’un yeni bir dili var! Artık Estonca’yı diğer 35+ dilimizle birlikte öğrenebilirsiniz.
  2. Japonca’ya erkek sesi de ekledik.

Damlalar hakkında özet APK

ad Damla Modu
Yayımcı Dil Damlaları
En son sürüm 34.52
Platformlar Android 4.4
paket com.languagedrops.drops.international
İndirme: original Drops APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir