Dropbox 186.2.6 Full Apk for Android

Dropbox Mod bir Verimlilik Android APP olduğunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.3 puan aldı, toplam 2.008.667 kişi oy kullandı.

genel bakış

Dropbox Uygulaması dünyanın ilk akıllı çalışma alanıdır. Bulut içeriğinizi ve geleneksel dosyalarınızı sevdiğiniz araçlarla bir araya getiriyoruz; böylece organize olabilir, odaklanabilir ve ekibinizle senkronize olabilirsiniz. Tüm dosyalarınız tek bir merkezi yerde düzenlenmiş olarak, bunları tüm cihazlarınız arasında güvenle senkronize edebilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişebilirsiniz. Dropbox Spaces, yıldızlı içerik, çevrimdışı erişim ve doc tarayıcı gibi özellikler diğerleriyle işbirliğini kolaylaştırır.

Önemli

  • Dropbox Spaces, klasör açıklamalarına, yapılacaklar dosyasına ve önemli sabitlenmiş dosyalara genel bakış ile çalışmalarınıza bağlam katar.
  • Microsoft Word, Excel, PowerPoint dosyalarınız ve Dropbox Paper dokümanlarınızla çalışın.
  • Bağlantınız olmasa bile en önemli dosyalarınıza erişmek için çevrimdışı erişim.
  • Makbuzları, belgeleri, beyaz tahtaları ve notları PDF’ye dönüştüren bir belge tarayıcı.

İndirme: Dropbox Mod APK

Dropbox’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Dropbox APK hakkında özet

ad Dropbox Modu
Yayımcı Dropbox Inc.
En son sürüm 186.2.4
Platformlar Android 4.4
paket com.dropbox.android
İndirme: Orijinal Dropbox APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir