Drone Shadow Strike 1.25.131 Apk Full Mod for Android

Drone Shadow Strike hakkında özet 1.25.131 APK + Mod for Android

ad Drone Gölge Saldırısı
Yayımcı
En son sürüm 1.25.131
Platformlar Android 4.2
paket com.reliancegames.drones

genel bakış

Sevgili dostlar, size OBB ile Drone Shadow Strike APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Aksiyon Android Oyunudur ve 5.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Drone Shadow Strike MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.3, toplam 231.056 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Drone Shadow Strike mod – Aerial Combat, bağımlılık yaratan bir strateji, hızlı savaş ve gerçek aksiyon karışımı sunan en iyi askeri savaş FPS oyunudur! Dünyanın en iyi UCAV’lerini bir silah cephanesi ile işlet ve yağmuru getir!

Gizli hava savaşının kalbinde yer alan, gerçek dünyadan ilham alan sürükleyici ortamlar ve orijinal FLIR (İleriye Bakılan Kızılötesi) kamera ile bu hava saldırısı atıcı oyunu sizi özel bir operasyon operatörünün sıcak koltuğuna yerleştirir. Ultra yüksek teknoloji ürünü ekipman ve roketler, füzeler, toplar vb.

Önemli

Nihai askeri Drone’ları kontrol edin ve onları savaşa götürün. Yıkıcı silah cephaneliğini inşa et ve düşman ateş tabanını öldür. Görevlerinizi stratejikleştirin, her bir hava saldırısını planlayın ve görevlerinizi tamamlamak için füzeler, roketler ve bombalarla düşman bölgelerine saldırın. Dikkatli olun ve gelen saldırılara dikkat edin. En iyi fps aksiyon oyununda direnişe hakim olurken, savaş sırasında dronlarınızı savunun. Ultimate Combat Commander olun ve ordunuzu gururlandırın.

Global Events savaş alanını keşfedin. Küresel çarpışmalarda rekabet etmek ve ölümcül yeni kitle imha silahları kazanmak için Canlı Etkinliklere katılın. Liderlik tablosunu yönetin ve direnişe ne kadar nişancı olduğunuzu gösterin.

Oyun oynamak tamamen ücretsizdir, ancak bazı oyun içi öğeler uygulama içi ödeme gerektirir. Cihazınızdaki uygulama içi satın alımları devre dışı bırakarak ödeme özelliğini kapatabilirsiniz.

Drone Shadow Strike Apk indir Oyunu oyna

Drone Shadow Strike’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Drone Shadow Strike OBB nasıl kurulur

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.reliancegames.drones” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.25.131 sürümündeki yenilikler

 1. Gelişmiş gezinme ve oyun deneyimi için Kullanıcı Arayüzü geliştirmeleri.
 2. Oyunda ilerledikçe yeni Fırsatlar ve Teklifler keşfedin.
 3. Harika ödüller kazanmak için heyecan verici yeni etkinliklere katılın.
 4. Nihai savaş makinenizi inşa etmek için görevleri tamamlayın ve uçağı yükseltin.
 5. Direnci yok etmek için topları, füzeleri, roketleri ve diğer geliştirmeleri yükseltin.
 6. Daha akıcı ve zahmetsiz bir oyun deneyimi için optimizasyonlar yapıldı.

Download Drone Shadow Strike Mod Apk v1.25.131

Download Drone Shadow Strike OBB

Google Play

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Death Park 1.8.3 horror arcade game “Death Park” Android+mod Full Download

Death Park: Scary Clown Survival Horror Game v1.8.3 + Mod – Arcade and horror game …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir