Drone Air Assault 2.2.116 Apk-Data for Android Download

Drone Air Assault Mod bir Aksiyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.2 puan aldı, toplam 14.184 kişi oy kullandı.

genel bakış

Drone Air Assault, 120 adet aksiyon dolu görev ve üstlenmeniz gereken kampanyalarla özel hava savaş silahlarının komutanlığını size veriyor. Dünya çapında savaşın, Hi-Tech hava saldırı araçlarının kontrolünü elinize alın ve grev operatörünüz Damocles’tan üstünlük sağlayın. Dünya Barışı’nı yeniden sağlamak için ölümcül grevler gerçekleştirin, müttefikleri savunun ve dünyadaki hedefleri yok edin.

Önemli

  • Düşman kontrolünü bozun, yakın Hava Desteği sağlayın ve sizi çıkarmadan önce Dünya Çapında Düşman Üslerine saldırın. Yok Etme, Savunma, Avlama ve Hassas Saldırı görevlerinde strateji geliştirin.
  • Silahlı gemiler, keskin nişancılar, zırhlı arabalar, tanklar ve saldırı helikopterleri olmak üzere 50 tip otantik saldırı birimi ile etkileşime geçin. FLIR ve Night Vision gibi çoklu görüş modlarını kullanarak değişen arazi, kum fırtınası ve sise uyum sağlayın.
  • Yağmur getirmek için araçlarınızı yıkıcı Toplar, Güdümlü Füzeler, Roketler, Makineli Tüfekler, AMR’ler ve Bombalarla donatın.
  • Saldırılarınızı hassas hedefleme için Hafif Rakım Araçları (LAV’lar) ve daha fazla alan hasarı için Yüksek Rakım Araçları (HAV’lar) ile stratejikleştirin.
  • Thunderbird savaş helikopterini kullanarak Süper Raptor ile hassas düşük seviyeli saldırılar gerçekleştirin veya ağır kurallara yağmur yağdırın.
  • Intel ve Steal kaynaklarını toplamak için rakip operatörleri yok edin. Grev Destroyer Filosu ve Kalkan gemilerini gelişmiş silahlarla inşa ederek kendini savun.

İndirme: Drone Air Assault Mod APK

Drone Air Assault’u indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod indir OBB indir

Drone Air Assault OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.reliancegames.ss2” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

Hey Pilot! Tüm akıllı telefon ekranlarında daha akıcı, zahmetsiz ve kusursuz hava saldırısı oyun deneyimi için bazı ayarlamalar ve optimizasyonlar yapıldı. Harekete geçmenin zamanı geldi.

Drone Air Assault APK hakkında özet bilgi

ad Drone Hava Saldırısı
Yayımcı Reliance Big Entertainment (İngiltere) Özel Sınırlı
En son sürüm 2.2.116
Platformlar Android 4.2
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Rope Frog Ninja Hero 1.5.7 – action game “Ninja Hero with a frog costume” Android+mod Download

Rope Frog Ninja Hero v1.5.7 + Mod – Ninja Hero game with frog costume Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir