Drivvo 7.5.5 Apk Full Mod for Android

Drivvo 7.5.5 APK + Mod for Android hakkında özet

İsim Drivvo
Yayımcı
En son sürüm 7.5.5
Platformlar Android 4.1
Paket br.com.ctncardoso.ctncar

Genel Bakış

Sevgili dostlar, Drivvo APK’nin son sürümünü size sunuyoruz . Bu uygulama bir Otomobil ve Araçlar Android uygulamasıdır ve 1.000.000’den fazla cihaza yüklenmiştir. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinebileceksiniz.

Oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlamaları vardır. Drivvo MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylama yapıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puanlık derecelendirme ölçeğinde 5,0 üzerinden 4,7 puan aldı ve toplam 76 bin 205 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında bazen en iyi uygulama incelemeleri için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın, belki bir sonraki kazanan siz olursunuz. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

YAKIT, yakıt ikmali, BAKIM ve giderler (kayıt, para cezaları ve finansman) ve gelirleri kontrol etmenize yardımcı oluyoruz. Drivvo uygulaması , kişisel kullanım veya profesyonel sürücüler (Taksi, Uber, Cabify, 99, motosiklet kuryeleri ve kamyon sürücüleri) için ARAÇ, MOTOSİKLET, OTOBÜS veya KAMYON için bir finans yöneticisidir.

Öne Çıkanlar

Yakıt ikmali kontrolü, arabanızın finansal kontrolünün en önemli parçasıdır. Bununla, aracınızın aylık giderini hesaplamak için önemli bir veri olan benzin tüketimi hakkında bilgi almak, ortalama Km / Litre, gidilen km başına maliyet, kat edilen km ve yakıt gibi bilgileri raporlar ve grafikler ile sunmak mümkündür. Benzin istasyonuna göre benzin, etanol veya CNG hesaplama.

Araçlarını çalışma aracı olarak kullanan sürücünün (Taksi, Uber, Cabify, 99, motosiklet kuryesi ve kamyon şoförü) hayatını kolaylaştırmak için DRIVVO, gelir kayıtlarına da izin veriyor. Aracı profesyonel olarak kullananlar ve araca ilişkin gider ve gelirleri gerçek zamanlı olarak bilmesi gerekenler için tasarlanmıştır.

Bu uygulama ile sürücüler sadece kişisel değil, aynı zamanda profesyonel finansal kontrole sahip olacaklar. İş seyahati alacaklarınız üzerinde mali kontrole sahip olacaksınız, böylece geri talep edebilirsiniz.

Drivvo, sürücünün masrafları üzerinde tam kontrol sahibi olmasını sağlar. Diğer masrafların yanı sıra vergi, finansman, sigorta, para cezaları, geçiş ücretlerini kaydetmek mümkün.

Yağ Değişimi, Fren Kontrolü, Lastik Dönüşü, Filtreler, Yağ Değişimi, Ayarlama; Tüm bu hizmetler, bu araç uygulamasıyla Hizmetler modülünde kolayca görüntülenebilir. Sürücü yapılan harcamaları ve hizmetleri girebilir; bu araç üzerinde gerçekleştirilen tüm bakımları görüntülemek için çok kullanışlı bir araçtır.

Ayrıcalıklı özellikler

  • Aracınızın verilerini bulutta yedekleyin
  • Verileri cihazlar arasında senkronize edin
  • Tüm verilerinizi güvende tutun
  • Sınırsız gelir kaydı
  • Reklam yok
  • Araçlarıyla ilgili verileri CSV / Excel’de dışa aktarın.
  • Drivo tarafından oluşturulan grafikleri ayarlayın ve paylaşın.

Drivvo APK Mod Son sürümü indirin

Drivvo indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

 

DOWNLOAD (INDIR)

 

Download Drivvo Mod Apk v7.5.5

Google Play

 

Ne var ne yok

  1. Artık aynı aracı kontrol etmek için fazladan bir sürücü kaydedebilirsiniz. Aileniz veya iş arkadaşınızla araç verilerinizi girin, değiştirin ve takip edin.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Skype – free IM & video calls 8.81.0.268 – Skype messenger app for Android! Download

Skype – free IM & video calls v8.81.0.268 – The latest and latest version of …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir