DRIVE 1.8.3.1 Apk- Mod for Android Full

SÜRÜCÜ Mod bir Yarış Android oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 108.227 kişi oy kullandı.

genel bakış

DRIVE Mod , 1970’lerden itibaren yol ve aksiyon filmlerinden esinlenen sonsuz bir sürüş oyunudur. Mümkün olduğunca basit, oyuncunun bir araba seçmesine, yeri seçmesine ve sadece yola çıkmasına izin verin. Başka bir şeye çarpmamaya dikkat edin.

Nerede sürersek sürelim, ne sürdüğümüz veya ne kadar hızlı sürdüğümüz önemli değil. Biz sadece sürmeyi seçtik. Ya sen?

İndirme: DRIVE Mod APK

DRIVE’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

Ne var ne yok

  1. Gniotsia arabası eklendi
  2. birkaç hata düzeltildi

DRIVE APK hakkında özet

ad SÜRÜCÜ
Yayımcı Piksel Mükemmel Dostum
En son sürüm 1.8.3.1
Platformlar Android 4.1
İndirme: orijinal APK

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Car Stunt Races 3.0.18 – Stunt Car Racing Game +Mod Download

Car Stunt Races: Mega Ramps v3.0.18 + Mod – A fun and exciting racing game …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir