DRIVE 1.9.10 Apk Full Mod for Android

DRIVE hakkında özet

ad SÜRÜCÜ
Yayımcı
En son sürüm 1.9.10
Platformlar Android 4.1
paket com.pixelperfectdude.htdrive
İndirme: original DRIVE APK

Sevgili dostlar, size DRIVE APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Racing Android Oyunudur ve 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. DRIVE MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirmede 5.0 üzerinden 4.5 ve toplam 122.716 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

DRIVE Mod , 1970’lerden itibaren yol ve aksiyon filmlerinden esinlenen sonsuz bir sürüş oyunudur. Mümkün olduğunca basit, oyuncunun bir araba seçmesine, yeri seçmesine ve sadece yola çıkmasına izin verin. Sadece başka bir şeye çarpmamaya dikkat edin.

Nerede sürersek sürelim, ne sürdüğümüz veya ne kadar hızlı sürdüğümüz önemli değil. Sadece sürmeyi seçtik. Ya sen?

En son sürümü indirin

DRIVE’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

  • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
  • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
  • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.9.10 sürümündeki yenilikler

  1. La Croquedame otomobil eklendi
  2. Hareket bulanıklığı düzeltildi
  3. Birkaç hata düzeltildi

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Hot Wheels Infinite Loop 1.32.1 – Graphic and fantastic racing game “Infinite Racing” Android +mode Download

Hot Wheels Infinite Loop v1.32.1 + Mod – “Infinite Racing” racing game for Android Normal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir