Dream League Soccer 2020 Mod Apk 7.18 Sınırsız Para

Dream League Soccer 2020 , ünlü bir stüdyodan futbolla ilgili bir dizi popüler spor projesinin geliştirilmesi ve büyümesinde bir sonraki adımdır. Oyuncular geleneksel olarak heyecan verici bir oyunun daha kaliteli ve ayrıntılı yönleri haline gelen güzel grafikler ve animasyonlar alırlar. Maçlar sırasında ve aralarındaki anlarda muhteşem bir manzara çizecekler. Ekibinizin özelleştirilmesinin her detayına çeşitli unsurlar ve özenli bir yaklaşım da memnun edecektir. Uygun kontroller, futbol sahasında olup bitenleri mümkün olduğunca doğru bir şekilde kontrol etmeye yardımcı olacaktır.

İnanılmaz derecede güzel, her bakımdan, kendinizi gerçek futbol dünyasına sokmanıza ve kendinizi bu mega popüler ve heyecan verici sporda denemenize olanak tanıyan mobil cihazlar için iyi geliştirilmiş bir oyun. Dream League Soccer 2020 tam anlamıyla her açıdan daha iyi hale geldi ve oyunu oynamak için harcanan zamanı aydınlatacak birçok yararlı ve hoş yenilik sunmaya hazır.

Bir futbol kulübünü yönetme, sponsorlarla ilişkiler kurma, muhabirlerle müzakere etme ve yüksek profilli transferler yapma, kulübün finansal başarısını kontrol etme ve en önemli şeyi unutma – zafer arzusu! Eşsiz taktik başarıları kullanın, futbolcuları eğitin ve dünyanın dört bir yanından en güçlü kulüplerle yüzleşmeye hazır olun. 3.500’den fazla lisanslı oyuncu, ayrıntılı 3D grafikler, gerçekçi fizik ve animasyon, 8 futbol bölümü ve 10 kupa müsabakalarını bekliyorsunuz.

Android için Dream League Soccer 2020 Mod Apk – Futbol oyuncuları ve takımlarının güncellenmiş bir veritabanı ile popüler futbol simülatörünün uzun zamandır beklenen devamı. Oyuncu yine üç bin gerçek sporcuyu temel alarak kendi kulübünü kurabilecek. Başlangıç ​​olarak, bir oyuncu yeni bir takım için bir logo ve bir form oluşturma şansına sahip olacak. Bundan sonra, dünyanın en ünlü stadyumlarında futbol bölümlerini fethetmeye gidecek. Başarılı maçlar ve kupalar kazanırsanız en iyi oyuncuları kazanabilir ve uzun süre zirvede kalabilirsiniz.

Dream League Soccer 2020, First Touch Games’in tanınmış insanlarından bir dizi spor ve futbol ürününü sürdüren bir başka adım adım geliştirme projesidir. Oyunculara yüksek kaliteli grafikler, mükemmel animasyonlar, takımınıza girebileceğiniz çok sayıda gerçekten mevcut sporcu ve daha fazlası, bu alanda sıkılmak için ölçek ve fırsat eksikliği yaratır. Hem sekmelerdeki eylemler sırasında hem de doğrudan sahadaki uygun kontrol, sezgisel kontrol sağlar. Heyecan verici etkinliklerin tadını çıkarın, yükseklikler için çabalayın ve zevkiniz için seçkin rakipleri yenin.

Dream League Soccer 2020, üç boyutlu grafikler, heyecan verici bir oyun ve çeşitli oyun modları ile bir futbol simülatörüdür .

Bir antrenör seçebilir, bir takım kaptanı seçebilir ve bundan sonra yerel şampiyonaya katılacak oyuncuları toplayabilirsiniz. En ilginç şey, aktarma politikasından başlayarak futbol sahasındaki takımın yönetimiyle biten, oyuncuya tüm eylemlerin sağlandığı tam teşekküllü bir simülatörümüz olması.

Emrinde, eğitim türünü ve yöntemini seçebileceğiniz, bireysel futbolcuları satabileceğiniz veya satın alabileceğiniz, kulüp için işçi kiralayabileceğiniz ve futbol maçlarını unutamayacağınız tam teşekküllü bir futbol takımı olacak. İkincisi, tahsis edilen zamanda rakibinizin yapabileceğinden daha fazla gol atmanız gereken oyunun temelidir. Sanal bir joystick tarlada hareket etmenizi sağlar ve sağdaki düğmeler çekimlerden, pasolardan, tentelerden ve takımlardan sorumludur.

Oyun, yüksek kaliteli üç boyutlu bir resim, çok çeşitli futbolcular, gerçekçi fizik ve herhangi bir rakibe karşı rahat bir oyun ve gol atma rahat kontrolleri aldı.

Yayın yönetimindeki ayrıntılı yönetim ve maçlar bu oyunun ana özellikleridir. Burada hayallerinizden bir takım oluşturabilir ve ünlü kupalardan biri tarafından tekrarlanacak bazı şampiyonluğu kazanabilirsiniz. Çevrimiçi olarak diğer oyuncularla savaşma fırsatı var.

Bir menajer olarak, maç için oyunun stratejisini belirleyebilir, değişiklik yapabilir, bir takım ve antrenör kiralayabilir, oyuncuların becerilerini yükseltebilirsiniz, ancak bu her şeyden uzaktır. Diğer kulüplerde yetenek bulmak için casus kiralayabilirsiniz. Sadece takımı değil, aynı zamanda birçok yönden gelişime açık olan temel stadyumu da yöneteceksiniz. Mükemmel 3D grafikler ve animasyonlar kesinlikle sinematik değil, futbol izlemeyi sevenler için çok iyi görüntü kalitesi sağlar.

MOD APK ÖZELLİKLERİ

SINIRSIZ PARA

Download links

Normal Apk

Mod Apk

GOOGLE PLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

FCM23 1.0.31 – sports game “Football Club Management 2023” Android +mod

FCM23 Soccer Club Management v1.0.31 + Mod – sports game and simulation “Football Club Management …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir