Draw a Stickman: EPIC 3 1.2.17408 Full Apk + Mod + Data for Android

Draw a Stickman: EPIC 3 hakkında özet

ad Bir çöp adam çizmek: epik 3 APK
Yayımcı Hitcents
En son sürüm 1.2.17408
Platformlar Android 4.4
paket com.hitcents.drawastickmanepic3
İndirme: original Draw a Stickman: EPIC 3 APK

Bir Çöp Adam: EPIC 3 Mod Macera Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 500.000’den fazla cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.0 puan aldı, toplam 7.450 kişi oy kullandı.

Dünyada 100 Milyondan Fazla Kez oynandı ve 5 Webby Ödülü kazanan DRAW A STICKMAN geri döndü ve her zamankinden daha EPIC!

Yepyeni bir Çöp Adam Draw: EPIC 3! Yolsuzluğu yenmek için canlandırıcı yeni bir maceraya atılın: eğlenceli bulmacaları çözün, kurnaz canavarları alt edin ve yepyeni bir dünya keşfedin! Öyleyse yeni kurşunlanmış Kahramanınızı alın; EPIC olma zamanı!

Önemli

 • Mükemmel Kahramanı tasarlamak için yeni, karmaşık çizim araçlarını kullanın! İstediğiniz kadar yaratıcı olun – Kahramanınız çizebileceğiniz her şey olabilir!
 • Yeni Sketchbook’unuzda sınırsız sayıda Kahraman ve Araç çizimleri saklayın! Tüm favori karakterlerinizle oyununuzu renklendirmek için istediğiniz zaman bunlar arasında geçiş yapın!
 • Yeni Hub Dünyasında dolaşın ve Stickman evrenindeki diğer karakterlerle tanışın! Ne söylemeleri ve ne yapmaları gerektiğini görün!
 • Sırlar, koleksiyonlar ve gizli yollarla dolu yeni seviyelerde maceraya çık!
 • Geçmek için bir sürü yeni canavar! Oozes, Trolls, Bully Goats ve belki de hepsinden en korkutucu olan şeytani bir Hamster’ı ara!
 • Çizimlerinize zengin, yeni renkler eklemek için kayıp Renk Arkadaşlarını bulun!
 • Patronları canlandırmak ve çevrenizdeki dünyaya hayat vermek için şık yeni kalemlerinizi kullanın!
 • Boyama kılavuzları, araç planları ve kalemler bulduğunuzda yeni gizli alanların kilidini açın! Her seviyede 3 Yıldız kazanabilir misin?

Bir Stickman Draw: EPIC 3’ü indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

YouTube’da Fragmanı İzle

İndir OBB’yi indir

Draw a Stickman: EPIC 3 OBB nasıl kurulabilir

 1. İndirilen APK dosyasını yükle
 2. “Com.hitcents.drawastickmanepic3” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
 3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Ne var ne yok

 1. Stabilizasyon güncellemesi.

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Scary Stranger 3D 5.6.0 – “Scary Stranger” adventure game for Android +mode +data Download

Scary Stranger 3D v5.6.0 + Mod – Exciting and adventure game “Scary Stranger” for Android …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir