Dragon Raja 1.0.57 Apk Mod Data for Android Apk indir

Dragon Raja Mod bir Rol Yapma Android Oyunu. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 12+ yaş kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.8 puan aldı, toplam 58.891 kişi oy kullandı.

genel bakış

Unreal Engine 4 ile oluşturulan Dragon Raja, en son teknoloji ve çarpıcı grafikler kullanarak devasa, sürükleyici bir dünya sunan yeni nesil açık dünya mobil oyunudur. Dragon Raja’da oyuncular dünyanın her yerinden arkadaşlarıyla oynamak, keşfetmek ve savaşmak için eşsiz karakterler yaratabilirler.

Önemli

Dragon Raja, en iyi Unreal Engine 4 kullanılarak geliştirildi. Devasa ölçekte benzersiz bir oyun içi dünyaya sahip ve canlı ayrıntılarla dolu. Gündüz veya gece, güneş veya yağmur, oyuncular Dragon Raja dünyasını özgürce keşfedebilir! Dragon Raja ayrıca, oyuncuların oyun deneyimlerini en üst düzeye çıkaran “akıllı” oyun içi ortam sunmak için simüle edilmiş bir fiziksel çarpışma sistemi ve optik hareket yakalama teknolojisi kullanıyor. Muhteşem grafikleri, oyunculara bir PC oyunu oynama hissi verir!

Dragon Raja’da dünya çapında birçok dönüm noktası, küresel oyuncuların tanıyacağı şekilde yeniden yaratıldı. Tokyo’dan Sibirya’ya kadar her doğal konum, oyunun açık hikayesine sorunsuz bir şekilde entegre edildi. NPC’ler ayrıca ayrı görevler verecek veya oyuncu seçimlerine dayanarak farklı diyaloglarda bulunacak ve onlara dünyayı değiştirme gücü verecektir.

Dragon Raja kapsamlı bir karakter özelleştirme sistemine sahiptir. Oyuncular, beklenmedik olaylara verdikleri yanıtlarla karakterlerinin kişiliğini tanımlayabilecekler. Dragon Raja’da oyuncular benzersiz karakterler oluşturabilir ve seçtikleri şekilde sonsuz seçeneklerle giydirebilirler. Sıradan, retro, sokak ve fütüristik, oyuncuların karakterlerini gelecek ek stillerle şekillendirirken seçebilecekleri stillerden sadece birkaçı!

Dragon Raja’nın gerçekçi dövüşü ve oynanışı heyecan verici bir PvP sistemi sunuyor. Oyuncular becerilerini düellolarda, yüzlerce oyuncunun bulunduğu savaş alanlarında test edebilir veya lonca maçları ile onur için savaşabilirler. Bunun yanı sıra, oyunun PvE sistemi eşit derecede heyecan verici ve her bir PvE örneğini yeni bir deneyim haline getiren çok sayıda benzersiz patron ve bilmece çözme özelliklerine sahip.

Oyuncudan oyuncuya interaktif oyun, Dragon Raja deneyiminin merkezinde yer alır. Takım çalışması gerektiren zorluklar ve sadece ekip çalışmasıyla tamamlanabilen çok oyunculu görevler var. Oyun içi iletişimi kolaylaştırmak için Dragon Raja, gerçek zamanlı sesli sohbet sistemi, tek tıklamayla çoklu dil çeviri işlevi, etkileşimli bir oyun içi sosyal paylaşım platformu ve standart metin sohbetine sahiptir. Oyuncular dünyanın her yerinden arkadaşlarla katılabiliyor!

Sıradan oyuncular için Dragon Raja düzinelerce oyun modu ve benzersiz bir kariyer sistemi sunuyor. İster Michelin yıldızlı bir şef, ister bir eğlence süperstarı, isterse bir yarış şampiyonu olmak istesin, Dragon Raja’daki her oyuncu kendi kaderini kontrol ediyor.

İndirme: Dragon Raja Mod APK

Dragon Raja’yı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Dragon Raja OBB nasıl kurulabilir

  1. İndirilen APK dosyasını yükle
  2. “Com.zloong.eu.dr.gp” klasörünü “Android / Obb /” klasörüne ayıklayın ve kopyalayın
  3. Uygulamayı başlatın ve keyfini çıkarın

Mod indir OBB indir
GOOGLEPLAY DOWNLOAD

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Brutal Age 1.3.60 – the strategy game “The Age of Gundebaks – Attack of the Barbarians” Android

Brutal Age: Horde Invasion is a popular, fun and interesting game in the style of strategic games from …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir