[Original] Download Dragon Mania Legends 5.2.2a Full Apk- Mod for Android

Dragon Mania Efsaneleri hakkında özet

ad Ejderha mani efsaneleri APK
Yayımcı Gameloft SE
En son sürüm 5.2.2a
Platformlar Android 4.4
paket com.gameloft.android.ANMP.GloftDOHM
İndirme: Orijinal Dragon Mania Efsaneleri APK

Sevgili dostlar, size Dragon Mania Efsaneleri APK’nın son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 50.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com  üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Dragon Mania Efsaneleri MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy kullanmaya başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama beş puanlık bir derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 2.459.866 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

En iyi ejderha fantezi kenti DRAGOLANDIA’ya hoş geldiniz! Sihir dolu bir dünyada destansı bir ejderha efsanesi ekibine katıl! Şimdi yolculuğunuza başlayın: Efsanevi bir şehir kurun ve ejderha yetiştirmeye ve eğitmeye başlayın. Savaş ve bu hayvan fantezi simülatöründe diğer canavarlara karşı çatışma!

Önemli

 • Yumurtaları yumurtadan çıkar, onları yetiştir ve efsane hayvanlarını bu ejderha mani simülatöründe eğit
 • Evcil hayvanlarınız dikkati takdir ediyor; onları besleyin, kucaklayın ve ekstra altın ve özel bonuslar kazanmalarını sağlayın.
 • Hayallerinizdeki adayı yaratın ve onlarca bina ve eğlenceli dekorasyonlarla fantezi şehrinizi özelleştirin.
 • Yetiştirebileceğiniz, yükseltebileceğiniz ve çevrimiçi ejderha efsaneleri koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz 600’den fazla benzersiz türle sevimli arkadaşlarınız asla tükenmez.
 • Savaşmak ve efsanevi savaşçılar olmak için onları yetiştirmek için evcil hayvanlarınızı eğitin.
 • Ejderhaları hayvan kahramanlarına dönüştür ve geliştir: Ateşle ateşle savaş!
 • Güçlü bir ejderha şehri inşa etmenin keyfini çıkarın. Her görev ejderha koleksiyonunuzu yükseltmek için önemlidir.
 • Hayvan ejderhalarınızı hayvan fantazi diyarımızda bir yolculuğa çıkın! Evcil hayvan efsaneleri toplama dövüş becerileri her yeni savaş savaşında geliştikçe daha yüksek ve daha yüksek liglere ulaşın!
 • Sezonluk etkinlikler, yeni içerikler, silahlar ve özel görevler! Bu canavarların eğitim simülasyonunda her ejderhayı bir dövüş kahramanı efsanesi yapın!
 • Onlara kimin patron olduğunu göster! En iyi ejderha eğitmeni olmak ve harika savaş ödülleri ve silahları toplamak için evcil hayvanlarını yetiştir ve eğit ve Arena’daki canavar rakiplerini al!
 • Vikingler dinlenemezler ve onlar da kötü kokarlar… Onlara heyecan verici 3’e 3 hayvan savaşlarında bir ders verin!
 • Dövüş becerilerini geliştirmek için fantezi ejderhalarınızı Akademiye götürün ve onlara bu sihirli hayvan ordusu simülatöründe özel canavar saldırıları ve taktikleri öğretin.
 • Canavar rakiplerini yenmek için Dragon Fury’nin gücünü kullan

Destansı bir canavar macera yaşayın: Cesur ejderhalar üretin ve aksiyonun başlamasına izin verin! İmparatorluk savaşçı efsanelerimizden biri olun!

Dragon Mania Legends’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Ne var ne yok

 1. İskandinav mitolojisinden ilham alan yeni bir mega etkinliğe yelken açın! Koleksiyonunuzu Chrono Loki ve diğer güçlü İlahi ile tamamlayın!
 2. Şaşırtıcı topluluğumuz tarafından tasarlanan yeni Cockerel Dragon’u edinin!
 3. Oyununuzu daha pürüzsüz ve eğlenceli hale getirmek için diğer geliştirmeler

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir