Dragon City 10.3.1 Apk Full Mod for Android

Dragon City 10.3.1 APK + Mod for Android hakkında özet

ad Ejderha şehri
Yayımcı
En son sürüm 10.3.1
Platformlar Android 4.1
paket es.socialpoint.DragonCity
İndirme: orijinal Dragon City APK

Sevgili dostlar, size Dragon City APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Simulation Android Oyunudur ve 100.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Dragon City MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. Düzenli olarak en iyi uygulama için oylamaya başlıyoruz, son oylama sonuçlarına göre, bu başvuru beş puanlık derecelendirme üzerinden 5.0 üzerinden 4.6, toplam 7.658.276 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

En sıcak ejderha oyununu üstlenmeye ve tonlarca sevimli nefes nefese ejderha toplamaya hazır mısın? Onları kendi isteğinize göre eğitin, koleksiyonunuzu büyütün ve dünyanın en iyi Dragon Master unvanını talep etme gücünüzü kanıtlayın?

Yüzen adalara bir Ejderha Şehri inşa et ve onu çiftlikler, habitatlar, binalar… ve tonlarca ejderha ile doldur! Sevimli, bebek ejderha koleksiyonuna iyi davran ve koleksiyonunu genişletmek ve PvP Arenalarında savaşmak için onları çarpıcı canavarlara dönüştür ve geliştir!

Bir İttifaka katılarak oyunda diğer Ejderha Ustaları ile güçlerini birleştir! Sohbete katılın, İttifak etkinliklerine katılın, Küreler ticareti yapın ve özel ödüllerin kilidini açın.

Koleksiyonunuzu genişletmek için sevimli, benzersiz melezleri yumurtadan çıkarmak için Ateş, Doğa, Saf, Efsane ve diğer birçok elementin ejderhalarını birleştirin. Ayrıca oyundaki etkinliklerden ejderha da alabilirsiniz!

Önemli

 • Ejderha Kitabını tamamla! Ejderha Şehrini büyütmek için üremek ve toplamak için 1000’den fazla harika ejderha var!
 • Yeni ejderhalar üreme etkinlikleri ve özel adalarla her hafta oyuna katılıyor.
 • Özel etkinliklerden ejderhalarınızı havalı Ejderha Derileri ile süsleyin.
 • Ejderha Görevleri’ndeki maceranın tadını çıkarın ve eşsiz bir ejderha toplamak, Savaşçı Sandığı’nı talep etmek ve liderlik tablolarına tırmanmak için oyunun PvP Arenalarında diğer Ejderha Ustalarına karşı oynayın!
 • Hayat Ağacı’ndaki büyülü bir dünyadan ejderhaları çağır ve yeteneklerini dene.
 • Küreler topla ve ejderhalarını güçlendir: Savaştaki güçlerinin nasıl büyüdüğünü göreceksin!
 • Eski Dünya ve Guardian Dragons gibi gelişmiş oyun özelliklerinin kilidini açın.
 • Sosyal olun: Diğer Ejderha Ustaları ile oynamak ve savaşmak, onlarla sohbet etmek, Ticaret Merkezinde Küreler ticareti yapmak, İttifak Hediye Etkinlikleri’nde paylaşmak ve İttifak Sandıkları açmak için İttifaklara katılın.
 • Oyununuzu kaydetmek ve tüm cihazlarınızda oynamak için Windows ile giriş yapın
  Bu şekilde bebek ejderhalarınızı her yere götürebilirsiniz

Dragon City Apk indir Oyunu oyna Hileli Anasayfa

Dragon City’yi indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Birdenbire indiremiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 • ” Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

10.3.1 sürümündeki yenilikler

 1. Güçlendirildiğinde ejderhalarınızı daha da güçlü hale getirmek için artan stat güçlendirmelerini keşfedin!
 2. Empower & Rank istatistikleri hakkında daha fazla bilgi içeren yeni ve geliştirilmiş bir ejderha besleme ekranı bulun.
 3. Daha güçlü saldırılara mı ihtiyacınız var? Eğitim Merkezine doğrudan ejderha besleme ekranından eriş!
 4. Ayrıca, Şehrinizin sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlamak için birçok teknik iyileştirme

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Worms Zone .io 4.4.0 Worms Zone game hungry snakes Android mod Download

Worms Zone .io – Hungry Snake v4.4.0 + Mod – normal version + mod version …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir