Dragon Castle 1.1.0 Full Apk -Mod for Android

Dragon Castle hakkında özet

ad Ejderha Kalesi
Yayımcı
En son sürüm 1.1.0
Platformlar Android 5.0
paket com.horriblegames.dragoncastle
İndirme: Orijinal Dragon Kalesi APK

Sevgili dostlar, size Dragon Castle APK’nın en son sürümünü sunuyoruz . Bu uygulama bir Tahta Android Oyunu ve 1.000’den fazla cihazda yüklü. Bu nedenle, büyük olasılıkla bu uygulamayı kullanarak yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak.

oyuntakip.com üzerinde barındırılan her uygulamanın yaş kısıtlaması vardır. Dragon Castle MOD için önerilen yaş 3+ yıldır. En iyi uygulama için periyodik olarak oy vermeye başladık, son oylama sonuçlarına göre, bu uygulama 5 puan üzerinden 4,4 üzerinden 4 puan aldı ve toplam 55 kişi oy kullandı.

Bu arada, siteyi ziyaret edenler arasında, bazen en iyi uygulama yorumları için yarışmalar düzenliyoruz. Bu nedenle, yorumunuzu yorumlara yazmayı unutmayın ve belki de bir sonraki kazanan olacaksınız. Zaferiniz durumunda sizinle iletişime geçeceğiz.

Aşağıda kısa bir incelemeyi okuyabilir ve en son sürümü indirebilirsiniz.

Ejderha Kalesi’nin resmi uyarlaması , Mahjong Solitaire’den esinlenilerek eleştirmenlerce beğenilen bulmaca masa oyunu. Çevrimiçi ve Yerel Geçiş ve Oynatma modlarıyla Solo veya dünyanın her yerinden oyunculara karşı oyna!

Dragon Castle: The Board Game’de, kendi aleminizde ve puanlarınızda aynı türden fayans setleri oluşturmak için merkezi kaleden fayanslar seçeceksiniz. Ayrıca Shrines inşa edecek, güçlü Spirit yeteneklerini tetikleyecek ve bonus puan kazanmak için Ejderhaların zevklerini yatıştıracaksın! En iyi inşaatçı kazanabilir!

Önemli

 • Masa oyununun mistik evreni, etli ve dijital olarak geliştirilmiş
 • Değişken panoları, hedefleri ve güçleri olan, sayısız farklı oyun stili ve stratejisine izin veren taktiksel bir oyun!
 • 3’e kadar Bilgisayar Rakiplerine karşı solo mod
 • Dünya çapında bir lider panosuna sahip Asenkron Çevrimiçi Çok Oyunculu Mod

En son sürümü indirin

Dragon Castle’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

önemli not.

indirme bağlantısını tıkladığınızda direk inmiyorsa eğer.indir yazısının üzerine basılı tutup çıkan seçenekte bağlantıyı indir.yazısını tıklayarak APK uygulama veya oyunu direk indirebilirsiniz.Bilgisayarda direk inmektedir

İndir

Güvenli?

Cihazı bilinmeyen kaynaklardan yükleme moduna geçirdiğinizde endişelenmenize gerek yoktur. Her gün, otomatik modda, gönderilen tüm dosyaları antivirüs yazılımı ile tararız.

Nasıl kurulur

Bazı indirmeler APK biçiminde olabilir. Bu tür dosyaları yüklemek için SAI Yükleyicisini kullanmanızı öneririz.

 •  Split APKs Installer ” ı yükleyin ve açın.
 • “APK’ları Yükle” düğmesini tıklayın ve APK’ler Paketi’ndeki tüm APK dosyalarını seçin.
 • Kurulum işlemini başlatmak için “Seç” düğmesine tıklayın.

Sorun yaşıyorsanız?

Dosya indirmede zorluk yaşıyorsanız veya önerileriniz varsa veya hataları bildirmek istiyorsanız, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bizimle iletişime geçin. Sana yardım edeceğiz.

1.1.0 sürümündeki yenilikler

 1. YENİ Sıkıştırma ve kaydırma kontrolleriyle ücretsiz zoom
 2. YENİ Üst kat animasyon geçişi
 3. SABİT Güç Ruhu
 4. SABİT Başarılar Dragon Tamer ”ve“ Spiritüel Bağ ”
 5. Oturum açma / kaydolma dahil eksik yerelleştirme ekranları SABİT
 6. SABİT Oyuncuların zaman zaman takılı kaldığı öğretici hata

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Super Starfish 2.12.2 Smart Fish Star” action game for Android +mod Download

Super Starfish v2.12.2 + Mod – Action and beautiful game of Smart Starfish Android original …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir