Dragon Battle 11.56 Apk + Mod Full indir

Dragon Battle Mod bir Simülasyon Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 7+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 1.000.000’dan fazla cihaza kurulmuştur. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4,1 puan aldı, toplam 19.926 kişi oy kullandı.

Evcil hayvan ejderhalarının olduğu ve düşmanlara karşı savaştığın Ejderha Savaşı moduna hoş geldin . Hayalinizdeki Dragons ekibini toplayın ve onları savaşa götürün! Her ejderhanın kendine özgü becerileri ve kişiliği vardır, takımınızı akıllıca seçin. Toplamak, yükseltmek ve bu delicesine bağımlılık macera oyunu büyüklük için mücadele!

Dragon Battle Apk indir

Dragon Battle’ı indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Idle Inn Tycoon 1.0.5 – “Capitalist Inn Manager” simulation game for Android +mod Download

Idle Inn Tycoon v1.0.5 + Mod – Capital Inn Manager Android game original version + …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir