Drag Racing 1.8.5 Apk Mod for Android Full

Drag Racing Mod bir Yarış Android Oyunudur. Bu uygulama yaş sınırlamaları, 3+ yıl kullanmak için önerilen yaş vardır. En son resmi sürüm 100.000.000+ cihaza yüklendi. Beş puanlık bir ölçekte, başvuru 5.0 üzerinden 4.5 puan aldı, toplam 2.670.177 kişi oy kullandı.

genel bakış

Drag Racing Apk , dünya çapında 100.000.000’den fazla hayranı büyüleyen orijinal nitro yakıtlı yarış oyunudur. JDM, Avrupa veya ABD’den 50’den fazla farklı araba stilini yarışın, ayarlayın, yükseltin ve özelleştirin.

Garajınızı benzersiz ve öne çıkaran sınırsız araba özelleştirme seçenekleri ekledik. Çevrimiçi olarak diğer oyunculara meydan okuyun: 1’e 1 yarış, rakibinizin arabasını sürün veya Pro League’de gerçek zamanlı 10 oyunculu yarışlara katılın.

Önemli

CIAY Studio ve Sumo Fish’ten arkadaşlarımız tarafından tasarlanan benzersiz çıkartmaları ve kıyafetleri toplayın. Sevgili arabalarınızı yarış şaheserlerine dönüştürün. Hayal gücünüz sınır tanımaz – kendi özel otomobil tasarımınızı yapmak için tüm özelleştirme seçeneklerini birleştirin.

Sizce düz bir çizgide yarışmak kolay mı? Sınıfınızda kalırken güç ve kavrama arasında doğru dengeyi bulmaya çalışın. Arabanızı ayarlayın ve zafere giden yolu hızlandırın, Daha fazla eğlence için azot oksit ekleyin, ancak düğmeye çok erken basmayın! Daha derinlere inin ve 10 seviye otomobil ve yarış kategorisi ile değerli milisaniyeleri atmak için vites oranlarını ayarlayın.

Kendi başınıza yarışmak yeterince eğlenceli olabilir, ancak nihai zorluk “Çevrimiçi” bölümünde. Gerçek zamanlı yarışmalarda arkadaşlarınıza veya rastgele yarışçılara karşı kafa kafaya gidin, kendi arabalarını sürerken onları yenin veya 9 oyuncuya karşı aynı anda yarışın. Müzikleri değiştirmek, stratejiyi tartışmak ve başarılarınızı paylaşmak için bir takıma katılın.

Ne var ne yok

Chip Sand Rewards şansıyla Güncellenmiş Günlük Görevler

Oyuncuların reklam videolarını izledikleri için ödül almadığı durumlar düzeltildi

Küçük düzeltmeler ve geliştirmeler

İndirme: Drag Racing Mod APK

Drag Racing’i indirmek için bağlantıyı yerleştirmeden önce bağlantıyı kontrol ettik, çalışıyor. Aniden indiremezseniz, lütfen yorum veya geri bildirim formu aracılığıyla bize bildirin.

Mod İndir
Google play download

About Jhon Cofy

Benim adım Jhon. Bu sitenin kurucularından biriyim ve sitenin baş editörüyüm. Android için oyunlar ve uygulamalar için site için en çok yorum yazdım. Görevlerim günlük taze incelemelerin ve sürüm güncellemelerinin yayınlanmasını içerir. Geri bildirim formu aracılığıyla veya sorunuzla yorum göndererek benimle iletişime geçebilirsiniz. Yazın, utanmayın.

Check Also

Pocket Rally 1.4.0 – popular rally rally game for Android +mod Full Download

Pocket Rally v1.4.0 + Mod – Andrew’s popular car and rally game + regular version trailer + …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir